ActivăSRL

TIN-MIM SERV SRL

Nr. 103, Sat Udeşti Com. Udeşti, Jud. Suceava, 727535

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
27351208
Reg. Com.
J33/534/2010
Înființată
3 septembrie 2010
Vechime
16 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
156 mii lei
Profit net 2025
958 lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.09.2010

Rezumat

Pe scurt

TIN-MIM SERV SRL (CUI 27351208) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Udești, județul Suceava, înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 155.687 lei (-20% față de 2024) și un profit net de 958 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27351208
Nr. Reg. Com.
J33/534/2010
EUID
ROONRC.J33/534/2010
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
3 septembrie 2010
Vechime
16 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 103, Sat Udeşti Com. Udeşti, Jud. Suceava, 727535

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,3% față de 2024

155.687 RON

2024: 195.444 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 79.382 RONAnul 2017: 101.089 RONAnul 2018: 160.014 RONAnul 2019: 200.423 RONAnul 2020: 158.366 RONAnul 2021: 237.879 RONAnul 2022: 265.108 RONAnul 2023: 256.772 RONAnul 2024: 195.444 RONAnul 2025: 155.687 RON

Profit net 2025

+78,4% față de 2024

958 RON

2024: 537 RON

-20k-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.950 RONAnul 2017: -14.371 RONAnul 2018: -8.324 RONAnul 2019: 2.750 RONAnul 2020: 3.172 RONAnul 2021: 14.013 RONAnul 2022: 23.329 RONAnul 2023: 2.424 RONAnul 2024: 537 RONAnul 2025: 958 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    958 lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    537 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,01Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/534/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TIN-MIM SERV SRL

Este TIN-MIM SERV SRL activă?

Da. TIN-MIM SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TIN-MIM SERV SRL?

Cifra de afaceri a TIN-MIM SERV SRL în 2025 a fost de 155.687 lei, în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut TIN-MIM SERV SRL în 2025?

În 2025, TIN-MIM SERV SRL a înregistrat un profit net de 958 lei.

Ce activitate are TIN-MIM SERV SRL?

Activitatea principală a TIN-MIM SERV SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul TIN-MIM SERV SRL?

TIN-MIM SERV SRL are sediul social la adresa Nr. 103, Sat Udești Com. Udești, Jud. Suceava, 727535.

TIN-MIM SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TIN-MIM SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TIN-MIM SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. TIN-MIM SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TIN-MIM SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].