RadiatăSRL

TIMOCRE CONSTRUCT SRL

Str. Principală Nr. 137, Sat Horpaz Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707313

CAEN 7820: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

CUI
36437970
Reg. Com.
J22/1852/2016
Înființată
19 august 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2021
2,3 mil. lei
Profit net 2021
3 mii lei
Angajați 2021
17

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.04.2023

Rezumat

Pe scurt

TIMOCRE CONSTRUCT SRL (CUI 36437970) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Horpaz, comuna Miroslava, județul Iași, înființată în 2016 și radiată în 2023. Activitatea principală era Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).

Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 2,3 mil. lei (-1,7% față de 2020) și un profit net de 2.690 lei, cu 17 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36437970
Nr. Reg. Com.
J22/1852/2016
EUID
ROONRC.J22/1852/2016
Cod CAEN principal
7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Data înființării
19 august 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Principală Nr. 137, Sat Horpaz Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707313

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TIMO••• SO••• DĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-1,7% față de 2020

2.302.672 RON

2020: 2.342.629 RON

01 mil2 mil3 mil201620172018201920202021Anul 2016: 151.992 RONAnul 2017: 769.673 RONAnul 2018: 1.205.893 RONAnul 2019: 1.826.396 RONAnul 2020: 2.342.629 RONAnul 2021: 2.302.672 RON

Profit net 2021

-57,5% față de 2020

2.690 RON

2020: 6.330 RON

010k20k30k201620172018201920202021Anul 2016: 2.387 RONAnul 2017: 22.544 RONAnul 2018: 23.551 RONAnul 2019: 13.824 RONAnul 2020: 6.330 RONAnul 2021: 2.690 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    17
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    15
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    13
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    770 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăAtenție
0,1%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,92Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,92 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1852/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TIMOCRE CONSTRUCT SRL

Este TIMOCRE CONSTRUCT SRL activă?

Nu. TIMOCRE CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a TIMOCRE CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a TIMOCRE CONSTRUCT SRL în 2021 a fost de 2.302.672 lei (2,3 mil. lei), în scădere cu 1,7% față de 2020.

Ce profit a avut TIMOCRE CONSTRUCT SRL în 2021?

În 2021, TIMOCRE CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 2.690 lei.

Câți angajați avea TIMOCRE CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2021, TIMOCRE CONSTRUCT SRL a avut în medie 17 angajați (față de 15 angajați în 2020).

Ce activitate avea TIMOCRE CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a TIMOCRE CONSTRUCT SRL era Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).

Unde avea sediul TIMOCRE CONSTRUCT SRL?

TIMOCRE CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Principală Nr. 137, Sat Horpaz Com. Miroslava, Jud. Iași, 707313.

TIMOCRE CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. TIMOCRE CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TIMOCRE CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].