ActivăSRL

TIMMARCEL SRL

Str. Constantin Brâncoveanu Nr. 56, Sc. 1, Et. 2, Ap. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400467

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
30089639
Reg. Com.
J2012001080121
Înființată
18 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
96 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.04.2012

Rezumat

Pe scurt

TIMMARCEL SRL (CUI 30089639) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 96.489 lei (-6,3% față de 2024) și un profit net de 8.621 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30089639
Nr. Reg. Com.
J2012001080121
EUID
ROONRC.J2012001080121
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
18 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constantin Brâncoveanu Nr. 56, Sc. 1, Et. 2, Ap. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400467

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NĂSĂL••• DUMI••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,3% față de 2024

96.489 RON

2024: 102.968 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 61.641 RONAnul 2017: 127.840 RONAnul 2018: 123.718 RONAnul 2019: 135.004 RONAnul 2020: 106.206 RONAnul 2021: 60.724 RONAnul 2022: 63.938 RONAnul 2023: 109.288 RONAnul 2024: 102.968 RONAnul 2025: 96.489 RON

Profit net 2025

-79,8% față de 2024

8.621 RON

2024: 42.775 RON

-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.231 RONAnul 2017: 72.334 RONAnul 2018: 36.036 RONAnul 2019: 31.851 RONAnul 2020: 19.545 RONAnul 2021: -15.376 RONAnul 2022: -13.296 RONAnul 2023: 16.084 RONAnul 2024: 42.775 RONAnul 2025: 8.621 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    135 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
24,42Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 24,42 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

4,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1080/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TIMMARCEL SRL

Este TIMMARCEL SRL activă?

Da. TIMMARCEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TIMMARCEL SRL?

Cifra de afaceri a TIMMARCEL SRL în 2025 a fost de 96.489 lei, în scădere cu 6,3% față de 2024.

Ce profit a avut TIMMARCEL SRL în 2025?

În 2025, TIMMARCEL SRL a înregistrat un profit net de 8.621 lei.

Ce activitate are TIMMARCEL SRL?

Activitatea principală a TIMMARCEL SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul TIMMARCEL SRL?

TIMMARCEL SRL are sediul social la adresa Str. Constantin Brâncoveanu Nr. 56, Sc. 1, Et. 2, Ap. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400467.

TIMMARCEL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TIMMARCEL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TIMMARCEL SRL are datorii la ANAF?

Nu. TIMMARCEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TIMMARCEL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].