Marjă netă
SlabFirma a pierdut 6,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TIMESAFE SRL (CUI 35968582) este o societate cu răspundere limitată activă din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15,3 mil. lei (-35% față de 2024) și o pierdere netă de 999.461 lei, cu 11 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | 20.013 lei |
| 2019 | 5.652.935 lei |
| 2020 | 9.331.282 lei |
| 2021 | 13.050.783 lei |
| 2022 | 16.873.889 lei |
| 2023 | 20.813.680 lei |
| 2024 | 23.624.065 lei |
| 2025 | 15.289.873 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.289.873 | 23.624.065 | 20.813.680 | 16.873.889 | 13.050.783 | 9.331.282 | 5.652.935 | 20.013 | 0 |
| Profit net | -999.461 | 266.803 | -1.790.820 | 150.253 | 65.731 | -852.592 | 165.381 | -416.744 | 34.714 |
| Număr mediu de angajați | 11 | 11 | 10 | 7 | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| Active imobilizate | 12.699.117 | 10.155.154 | 7.474.556 | 3.732.907 | 2.545.353 | 2.069.671 | 1.400.333 | 313.604 | 159.562 |
| Active circulante | 3.481.555 | 2.243.438 | 2.269.266 | 2.394.231 | 1.674.224 | 1.116.006 | 2.927.953 | 256.148 | 130.207 |
| Stocuri | 5.713 | 15.856 | 1.221 | 0 | 453 | 0 | 9.034 | 1.000 | 0 |
| Creanțe | 2.573.763 | 1.329.095 | 804.952 | 1.795.286 | 231.602 | 96.620 | 988.558 | 45.328 | 0 |
| Datorii | 4.570.237 | 4.592.501 | 8.971.385 | 4.393.101 | 3.322.882 | 3.164.487 | 3.454.504 | 488.007 | 205.055 |
| Capitaluri proprii | 11.187.165 | 7.866.783 | 825.099 | 854.674 | 86.921 | 21.190 | 873.782 | 81.745 | 84.714 |
Firma a pierdut 6,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TIMESAFE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TIMESAFE SRL în 2025 a fost de 15.289.873 lei (15,3 mil. lei), în scădere cu 35% față de 2024.
În 2025, TIMESAFE SRL a înregistrat o pierdere netă de 999.461 lei.
Activitatea principală a TIMESAFE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
TIMESAFE SRL are sediul social la adresa EROU IANCU NICOLAE Nr. 87-2F, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.
Da. TIMESAFE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TIMESAFE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].