ActivăSRL

TIMCOM SRL

Str. Mihai Eminescu Nr. -, Bl. 36, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920093

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
2393534
Reg. Com.
J1992000854215
Înființată
21 septembrie 1992
Vechime
34 de ani
Cifra de afaceri 2025
73 mii lei
Profit net 2025
-62 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.10.1992

Rezumat

Pe scurt

TIMCOM SRL (CUI 2393534) este o societate cu răspundere limitată activă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 1992. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 73.072 lei (-47% față de 2024) și o pierdere netă de 62.265 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2393534
Nr. Reg. Com.
J1992000854215
EUID
ROONRC.J21/854/1992
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
21 septembrie 1992
Vechime
34 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Eminescu Nr. -, Bl. 36, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920093

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TRANDA••• D•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-46,9% față de 2024

73.072 RON

2024: 137.486 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 133.628 RONAnul 2017: 166.325 RONAnul 2018: 245.089 RONAnul 2019: 222.148 RONAnul 2020: 253.018 RONAnul 2021: 264.395 RONAnul 2022: 264.883 RONAnul 2023: 255.430 RONAnul 2024: 137.486 RONAnul 2025: 73.072 RON

Profit net 2025

-12,2% față de 2024

-62.265 RON

2024: -55.510 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.187 RONAnul 2017: 24.526 RONAnul 2018: 41.826 RONAnul 2019: 51.883 RONAnul 2020: 72.843 RONAnul 2021: 51.767 RONAnul 2022: 34.868 RONAnul 2023: 29.375 RONAnul 2024: -55.510 RONAnul 2025: -62.265 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    253 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-85%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 85,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
135%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

135% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/854/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TIMCOM SRL

Este TIMCOM SRL activă?

Da. TIMCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TIMCOM SRL?

Cifra de afaceri a TIMCOM SRL în 2025 a fost de 73.072 lei, în scădere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut TIMCOM SRL în 2025?

În 2025, TIMCOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 62.265 lei.

Ce activitate are TIMCOM SRL?

Activitatea principală a TIMCOM SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul TIMCOM SRL?

TIMCOM SRL are sediul social la adresa Str. Mihai Eminescu Nr. -, Bl. 36, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Slobozia, Jud. Ialomița, 920093.

TIMCOM SRL este plătitoare de TVA?

Da. TIMCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TIMCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. TIMCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TIMCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].