ActivăSRL

TIMAOS DECOR S.R.L.

Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos, Jud. Suceava, 727605

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
40983147
Reg. Com.
J2019000902333
Înființată
15 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
2,3 mil. lei
Profit net 2025
104 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.04.2019

Rezumat

Pe scurt

TIMAOS DECOR S.R.L. (CUI 40983147) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vicovu de Jos, județul Suceava, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,34 mil. lei (+1,5% față de 2024) și un profit net de 103.629 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40983147
Nr. Reg. Com.
J2019000902333
EUID
ROONRC.J2019000902333
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
15 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos, Jud. Suceava, 727605

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CAR••• VIC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,5% față de 2024

2.337.413 RON

2024: 2.303.152 RON

01 mil2 mil3 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 1.299.792 RONAnul 2020: 1.441.023 RONAnul 2021: 1.895.715 RONAnul 2022: 2.176.249 RONAnul 2023: 2.429.850 RONAnul 2024: 2.303.152 RONAnul 2025: 2.337.413 RON

Profit net 2025

+23,5% față de 2024

103.629 RON

2024: 83.914 RON

0100k200k300k400k2019202020212022202320242025Anul 2019: 97.107 RONAnul 2020: 374.498 RONAnul 2021: 161.256 RONAnul 2022: 219.416 RONAnul 2023: 359.005 RONAnul 2024: 83.914 RONAnul 2025: 103.629 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    359 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    219 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    374 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/902/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TIMAOS DECOR S.R.L.

Este TIMAOS DECOR S.R.L. activă?

Da. TIMAOS DECOR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TIMAOS DECOR S.R.L.?

Cifra de afaceri a TIMAOS DECOR S.R.L. în 2025 a fost de 2.337.413 lei (2,34 mil. lei), în creștere cu 1,5% față de 2024.

Ce profit a avut TIMAOS DECOR S.R.L. în 2025?

În 2025, TIMAOS DECOR S.R.L. a înregistrat un profit net de 103.629 lei.

Ce activitate are TIMAOS DECOR S.R.L.?

Activitatea principală a TIMAOS DECOR S.R.L. este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul TIMAOS DECOR S.R.L.?

TIMAOS DECOR S.R.L. are sediul social la adresa Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos, Jud. Suceava, 727605.

TIMAOS DECOR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TIMAOS DECOR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TIMAOS DECOR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TIMAOS DECOR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TIMAOS DECOR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].