Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
THINK CLEAN SRL (CUI 27796990) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Secara, Comuna Crângu, județul Teleorman, înființată în 2010. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 585.660 lei (+56% față de 2024) și un profit net de 11.516 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 241.469 lei |
| 2017 | 242.854 lei |
| 2018 | 269.056 lei |
| 2019 | 190.028 lei |
| 2020 | 144.134 lei |
| 2021 | 329.467 lei |
| 2022 | 369.661 lei |
| 2023 | 251.211 lei |
| 2024 | 376.172 lei |
| 2025 | 585.660 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 585.660 | 376.172 | 251.211 | 369.661 | 329.467 | 144.134 | 190.028 | 269.056 | 242.854 | 241.469 |
| Profit net | 11.516 | 59.146 | 38.822 | 243.648 | 163.383 | 54.404 | 119.503 | 45.415 | 9.422 | 44.504 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Active imobilizate | 283.646 | 276.433 | 298.842 | 332.456 | 401.756 | 488.900 | 375.889 | 233.700 | 302.071 | 344.114 |
| Active circulante | 1.048.359 | 1.170.370 | 1.237.923 | 994.914 | 509.385 | 409.593 | 427.284 | 379.161 | 461.062 | 289.642 |
| Stocuri | 201.705 | 596.476 | 673.299 | 531.472 | 295.493 | 250.707 | 148.143 | 97.854 | 204.862 | 128.865 |
| Creanțe | 811.627 | 571.204 | 555.494 | 449.493 | 198.785 | 149.508 | 262.449 | 262.858 | 211.079 | 112.450 |
| Datorii | 553.154 | 679.468 | 828.576 | 658.003 | 462.396 | 586.366 | 518.684 | 356.677 | 518.941 | 465.991 |
| Capitaluri proprii | 778.851 | 767.335 | 708.189 | 669.367 | 425.719 | 262.336 | 207.932 | 88.428 | 43.013 | 33.591 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,90 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. THINK CLEAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a THINK CLEAN SRL în 2025 a fost de 585.660 lei, în creștere cu 56% față de 2024.
În 2025, THINK CLEAN SRL a înregistrat un profit net de 11.516 lei.
Activitatea principală a THINK CLEAN SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
THINK CLEAN SRL are sediul social la adresa POENIȚEI Nr. 1, Sat Secara, Comuna Crângu, Jud. Teleorman.
Da. THINK CLEAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. THINK CLEAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].