Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 32386628) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Teliucu Inferior, Comuna Teliucu Inferior, județul Hunedoara, înființată în 2013 și radiată în 2023. Activitatea principală era Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 1,74 mil. lei (+95% față de 2017) și o pierdere netă de 153.943 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 95.499 lei |
| 2015 | 650.109 lei |
| 2016 | 1.505.693 lei |
| 2017 | 895.060 lei |
| 2018 | 1.744.872 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.744.872 | 895.060 | 1.505.693 | 650.109 | 95.499 |
| Profit net | -153.943 | 9.779 | 24.241 | 5 | 10.382 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 2 | - | 0 |
| Active imobilizate | 137.462 | 221.572 | 216.110 | 84.110 | 40.667 |
| Active circulante | 454.800 | 1.244.172 | 2.226.288 | 480.420 | 54.672 |
| Stocuri | 421.880 | 421.881 | 307.779 | 290.314 | 395 |
| Creanțe | 17.305 | 822.059 | 1.908.479 | 166.724 | 44.093 |
| Datorii | 690.483 | 1.536.316 | 2.522.750 | 623.147 | 84.757 |
| Capitaluri proprii | -98.221 | 55.722 | 45.942 | 21.701 | 10.582 |
Firma a pierdut 8,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 66% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
117% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 19.12.2023. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. în 2018 a fost de 1.744.872 lei (1,74 mil. lei), în creștere cu 95% față de 2017.
În 2018, THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 153.943 lei.
Activitatea principală a THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. era Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. avea sediul social la adresa MINEI Nr. 42, Sat Teliucu Inferior, Comuna Teliucu Inferior, Jud. Hunedoara, 337465.
Nu. THERMO SYSTEMS CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].