ActivăSRL

THERMO CONTROL S.R.L.

Str. Aviatorilor Nr. 16, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440120

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
14588025
Reg. Com.
J30/208/2002
Înființată
17 aprilie 2002
Vechime
24 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
595 mii lei
Profit net 2025
20 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.04.2002

Rezumat

Pe scurt

THERMO CONTROL S.R.L. (CUI 14588025) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2002. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 594.905 lei (-64% față de 2024) și un profit net de 20.232 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14588025
Nr. Reg. Com.
J30/208/2002
EUID
ROONRC.J30/208/2002
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
17 aprilie 2002
Vechime
24 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aviatorilor Nr. 16, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440120

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• VA•••
  • CS••• ZOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-63,5% față de 2024

594.905 RON

2024: 1.631.912 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 891.402 RONAnul 2017: 889.300 RONAnul 2018: 1.000.756 RONAnul 2019: 1.318.869 RONAnul 2020: 1.663.486 RONAnul 2021: 1.304.143 RONAnul 2022: 1.941.615 RONAnul 2023: 1.232.566 RONAnul 2024: 1.631.912 RONAnul 2025: 594.905 RON

Profit net 2025

-91,1% față de 2024

20.232 RON

2024: 228.355 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.644 RONAnul 2017: -8.381 RONAnul 2018: 72.383 RONAnul 2019: 86.358 RONAnul 2020: 316.958 RONAnul 2021: 11.902 RONAnul 2022: 170.014 RONAnul 2023: 222.355 RONAnul 2024: 228.355 RONAnul 2025: 20.232 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    595 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    228 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    222 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    317 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    889 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    891 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,93Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
85%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

85% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2002 - 2002)
  1. 2002

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/208/2002, sub denumirea THERMO CONTROL SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre THERMO CONTROL S.R.L.

Este THERMO CONTROL S.R.L. activă?

Da. THERMO CONTROL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a THERMO CONTROL S.R.L.?

Cifra de afaceri a THERMO CONTROL S.R.L. în 2025 a fost de 594.905 lei, în scădere cu 64% față de 2024.

Ce profit a avut THERMO CONTROL S.R.L. în 2025?

În 2025, THERMO CONTROL S.R.L. a înregistrat un profit net de 20.232 lei.

Ce activitate are THERMO CONTROL S.R.L.?

Activitatea principală a THERMO CONTROL S.R.L. este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul THERMO CONTROL S.R.L.?

THERMO CONTROL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Aviatorilor Nr. 16, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440120.

THERMO CONTROL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. THERMO CONTROL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

THERMO CONTROL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. THERMO CONTROL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre THERMO CONTROL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].