ActivăSRL

THERAPIE LOUNGE SRL

Str. Parcul Mic Nr. 14, Bl. 13, Sc. A, Ap. 19, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500386

CAEN 8690: Alte activități referitoare la sănătatea umană

CUI
34393370
Reg. Com.
J08/597/2015
Înființată
21 aprilie 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2022
404 mii lei
Profit net 2022
241 mii lei
Angajați 2022
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.04.2015

Rezumat

Pe scurt

THERAPIE LOUNGE SRL (CUI 34393370) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 404.226 lei (+37% față de 2021) și un profit net de 241.202 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34393370
Nr. Reg. Com.
J08/597/2015
EUID
ROONRC.J8/597/2015
Cod CAEN principal
8690 - Alte activități referitoare la sănătatea umană
Data înființării
21 aprilie 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Parcul Mic Nr. 14, Bl. 13, Sc. A, Ap. 19, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500386

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BOG••• DEN••• GABRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+37,4% față de 2021

404.226 RON

2021: 294.276 RON

0200k400k600k20152016201720182019202020212022Anul 2015: 185.076 RONAnul 2016: 218.190 RONAnul 2017: 217.435 RONAnul 2018: 250.040 RONAnul 2019: 230.230 RONAnul 2020: 246.403 RONAnul 2021: 294.276 RONAnul 2022: 404.226 RON

Profit net 2022

+43,1% față de 2021

241.202 RON

2021: 168.502 RON

-200k-100k0100k200k300k20152016201720182019202020212022Anul 2015: 2 RONAnul 2016: -128.548 RONAnul 2017: -55.085 RONAnul 2018: 2.826 RONAnul 2019: 83.994 RONAnul 2020: 89.620 RONAnul 2021: 168.502 RONAnul 2022: 241.202 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    404 mii lei
    Profit net
    241 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    246 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    250 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    -129 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,82Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,82 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2023

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/597/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre THERAPIE LOUNGE SRL

Este THERAPIE LOUNGE SRL activă?

Da. THERAPIE LOUNGE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a THERAPIE LOUNGE SRL?

Cifra de afaceri a THERAPIE LOUNGE SRL în 2022 a fost de 404.226 lei, în creștere cu 37% față de 2021.

Ce profit a avut THERAPIE LOUNGE SRL în 2022?

În 2022, THERAPIE LOUNGE SRL a înregistrat un profit net de 241.202 lei.

Ce activitate are THERAPIE LOUNGE SRL?

Activitatea principală a THERAPIE LOUNGE SRL este Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).

Unde are sediul THERAPIE LOUNGE SRL?

THERAPIE LOUNGE SRL are sediul social la adresa Str. Parcul Mic Nr. 14, Bl. 13, Sc. A, Ap. 19, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500386.

THERAPIE LOUNGE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. THERAPIE LOUNGE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

THERAPIE LOUNGE SRL are datorii la ANAF?

Nu. THERAPIE LOUNGE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre THERAPIE LOUNGE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].