Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TESSERACT SERVICES SRL (CUI 36860979) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Băița, Comuna Băița, județul Hunedoara, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 86.526 lei (-51% față de 2024) și un profit net de 7.597 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 5.074 lei |
| 2017 | 72.417 lei |
| 2018 | 148.617 lei |
| 2019 | 158.774 lei |
| 2020 | 112.864 lei |
| 2021 | 100.768 lei |
| 2022 | 119.435 lei |
| 2023 | 131.475 lei |
| 2024 | 177.352 lei |
| 2025 | 86.526 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 86.526 | 177.352 | 131.475 | 119.435 | 100.768 | 112.864 | 158.774 | 148.617 | 72.417 | 5.074 |
| Profit net | 7.597 | 19.684 | 55.800 | 53.877 | 39.777 | 50.609 | 51.249 | 59.300 | 47.414 | 4.545 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 12.795 | 16.640 | 1.593 | 6.045 | 18.172 | 21.469 | 22.127 | 34.836 | 6.576 | 1.102 |
| Active circulante | 73.544 | 79.005 | 77.001 | 121.005 | 111.715 | 76.632 | 48.965 | 40.453 | 43.327 | 6.295 |
| Stocuri | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 27.732 | 41.393 | 26.492 | 1.799 | 5.973 | 0 | 11.063 | 5.260 | 0 | 0 |
| Datorii | 78.502 | 75.721 | 22.989 | 18.944 | 25.959 | 14.218 | 8.733 | 7.682 | 2.249 | 2.652 |
| Capitaluri proprii | 7.837 | 19.924 | 56.040 | 105.255 | 94.273 | 78.812 | 62.940 | 68.007 | 47.654 | 4.745 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 94% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
91% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TESSERACT SERVICES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TESSERACT SERVICES SRL în 2025 a fost de 86.526 lei, în scădere cu 51% față de 2024.
În 2025, TESSERACT SERVICES SRL a înregistrat un profit net de 7.597 lei.
Activitatea principală a TESSERACT SERVICES SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
TESSERACT SERVICES SRL are sediul social la adresa BĂIȚA Nr. 33, Sat Băița, Comuna Băița, Jud. Hunedoara, 337045.
Nu. TESSERACT SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TESSERACT SERVICES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].