RadiatăSRL

TERMOTECNICA IDROVAL SRL

Str. Aviator Dârjan Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400402

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
31495023
Reg. Com.
J12/1171/2013
Înființată
11 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2018
129 mii lei
Profit net 2018
-31 mii lei
Angajați 2018
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 08.08.2019

Rezumat

Pe scurt

TERMOTECNICA IDROVAL SRL (CUI 31495023) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013 și radiată în 2019. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 128.934 lei (-55% față de 2017) și o pierdere netă de 30.737 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31495023
Nr. Reg. Com.
J12/1171/2013
EUID
ROONRC.J12/1171/2013
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
11 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aviator Dârjan Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400402

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ALESSAN••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-55,0% față de 2017

128.934 RON

2017: 286.473 RON

0100k200k300k201320142015201620172018Anul 2013: 183.864 RONAnul 2014: 212.742 RONAnul 2015: 194.668 RONAnul 2016: 239.689 RONAnul 2017: 286.473 RONAnul 2018: 128.934 RON

Profit net 2018

-348,7% față de 2017

-30.737 RON

2017: 12.359 RON

-40k-20k020k201320142015201620172018Anul 2013: 13.490 RONAnul 2014: 63 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 5.528 RONAnul 2017: 12.359 RONAnul 2018: -30.737 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    63 lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăSlab
-24%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Firma a pierdut 23,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,61Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Activele circulante acoperă doar 61% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
137%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

137% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2013 - 2013)
  1. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1171/2013.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TERMOTECNICA IDROVAL SRL

Este TERMOTECNICA IDROVAL SRL activă?

Nu. TERMOTECNICA IDROVAL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a TERMOTECNICA IDROVAL SRL?

Cifra de afaceri a TERMOTECNICA IDROVAL SRL în 2018 a fost de 128.934 lei, în scădere cu 55% față de 2017.

Ce profit a avut TERMOTECNICA IDROVAL SRL în 2018?

În 2018, TERMOTECNICA IDROVAL SRL a înregistrat o pierdere netă de 30.737 lei.

Câți angajați avea TERMOTECNICA IDROVAL SRL?

Conform bilanțului pe 2018, TERMOTECNICA IDROVAL SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea TERMOTECNICA IDROVAL SRL?

Activitatea principală a TERMOTECNICA IDROVAL SRL era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde avea sediul TERMOTECNICA IDROVAL SRL?

TERMOTECNICA IDROVAL SRL avea sediul social la adresa Str. Aviator Dârjan Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400402.

TERMOTECNICA IDROVAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. TERMOTECNICA IDROVAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TERMOTECNICA IDROVAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].