ActivăSRL

TERMOCONFORT S.R.L.

Sat Certeze Com. Certeze, Jud. Satu Mare, 447100

CAEN 2512: Fabricarea de uși și ferestre din metal

CUI
18888866
Reg. Com.
J30/715/2006
Înființată
27 iulie 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
606 mii lei
Profit net 2025
15 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.07.2006

Rezumat

Pe scurt

TERMOCONFORT S.R.L. (CUI 18888866) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Certeze, județul Satu Mare, înființată în 2006. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 605.583 lei (+41% față de 2024) și un profit net de 14.999 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18888866
Nr. Reg. Com.
J30/715/2006
EUID
ROONRC.J30/715/2006
Cod CAEN principal
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
Data înființării
27 iulie 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Certeze Com. Certeze, Jud. Satu Mare, 447100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0261••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COCO••• GRIG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+40,6% față de 2024

605.583 RON

2024: 430.838 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 103.011 RONAnul 2017: 241.991 RONAnul 2018: 332.819 RONAnul 2019: 474.122 RONAnul 2020: 487.593 RONAnul 2021: 990.981 RONAnul 2022: 857.700 RONAnul 2023: 1.056.377 RONAnul 2024: 430.838 RONAnul 2025: 605.583 RON

Profit net 2025

+1299,2% față de 2024

14.999 RON

2024: 1.072 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.474 RONAnul 2017: 22.158 RONAnul 2018: 41.091 RONAnul 2019: 294 RONAnul 2020: -112.056 RONAnul 2021: 354.640 RONAnul 2022: 134.087 RONAnul 2023: 342.454 RONAnul 2024: 1.072 RONAnul 2025: 14.999 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    606 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    431 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    342 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    858 mii lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    991 mii lei
    Profit net
    355 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    488 mii lei
    Profit net
    -112 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    474 mii lei
    Profit net
    294 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    333 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/715/2006, sub denumirea TERMOCONFORT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TERMOCONFORT S.R.L.

Este TERMOCONFORT S.R.L. activă?

Da. TERMOCONFORT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TERMOCONFORT S.R.L.?

Cifra de afaceri a TERMOCONFORT S.R.L. în 2025 a fost de 605.583 lei, în creștere cu 41% față de 2024.

Ce profit a avut TERMOCONFORT S.R.L. în 2025?

În 2025, TERMOCONFORT S.R.L. a înregistrat un profit net de 14.999 lei.

Ce activitate are TERMOCONFORT S.R.L.?

Activitatea principală a TERMOCONFORT S.R.L. este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

Unde are sediul TERMOCONFORT S.R.L.?

TERMOCONFORT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Certeze Com. Certeze, Jud. Satu Mare, 447100.

TERMOCONFORT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TERMOCONFORT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

TERMOCONFORT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TERMOCONFORT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TERMOCONFORT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].