ActivăSRL

TERMO-VAM S.R.L.

Str. Sălişte Nr. 39S, Sat Şcheia Com. Şcheia, Jud. Suceava

CAEN 2223: Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

CUI
31416992
Reg. Com.
J2013000253336
Înființată
26 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
5,1 mil. lei
Profit net 2025
26 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.03.2013

Rezumat

Pe scurt

TERMO-VAM S.R.L. (CUI 31416992) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Șcheia, județul Suceava, înființată în 2013. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,07 mil. lei (-23% față de 2024) și un profit net de 25.942 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31416992
Nr. Reg. Com.
J2013000253336
EUID
ROONRC.J2013000253336
Cod CAEN principal
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Data înființării
26 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sălişte Nr. 39S, Sat Şcheia Com. Şcheia, Jud. Suceava

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VUL••• MIH•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-23,5% față de 2024

5.069.687 RON

2024: 6.625.163 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.018.848 RONAnul 2017: 1.351.933 RONAnul 2018: 1.386.070 RONAnul 2019: 1.873.891 RONAnul 2020: 2.235.243 RONAnul 2021: 4.244.660 RONAnul 2022: 4.347.614 RONAnul 2023: 3.599.780 RONAnul 2024: 6.625.163 RONAnul 2025: 5.069.687 RON

Profit net 2025

-95,7% față de 2024

25.942 RON

2024: 596.913 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 27.575 RONAnul 2017: 4.519 RONAnul 2018: 5.978 RONAnul 2019: 1.619 RONAnul 2020: 71.416 RONAnul 2021: 170.131 RONAnul 2022: 539.699 RONAnul 2023: 262.239 RONAnul 2024: 596.913 RONAnul 2025: 25.942 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,1 mil. lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6,6 mil. lei
    Profit net
    597 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    262 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    540 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,67Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,67 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/253/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TERMO-VAM S.R.L.

Este TERMO-VAM S.R.L. activă?

Da. TERMO-VAM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TERMO-VAM S.R.L.?

Cifra de afaceri a TERMO-VAM S.R.L. în 2025 a fost de 5.069.687 lei (5,07 mil. lei), în scădere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut TERMO-VAM S.R.L. în 2025?

În 2025, TERMO-VAM S.R.L. a înregistrat un profit net de 25.942 lei.

Ce activitate are TERMO-VAM S.R.L.?

Activitatea principală a TERMO-VAM S.R.L. este Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).

Unde are sediul TERMO-VAM S.R.L.?

TERMO-VAM S.R.L. are sediul social la adresa Str. Săliște Nr. 39S, Sat Șcheia Com. Șcheia, Jud. Suceava.

TERMO-VAM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TERMO-VAM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

TERMO-VAM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TERMO-VAM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TERMO-VAM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].