Marjă netă
SlabFirma a pierdut 122,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TERA NIROS SRL (CUI 29566173) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Micești, Comuna Tureni, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN 3811).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.000 lei (-98% față de 2024) și o pierdere netă de 1.225 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 16.467 lei |
| 2017 | 16.909 lei |
| 2018 | 33.055 lei |
| 2019 | 24.300 lei |
| 2020 | 48.380 lei |
| 2021 | 15.109 lei |
| 2022 | 90.000 lei |
| 2023 | 156.970 lei |
| 2024 | 43.902 lei |
| 2025 | 1.000 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.000 | 43.902 | 156.970 | 90.000 | 15.109 | 48.380 | 24.300 | 33.055 | 16.909 | 16.467 |
| Profit net | -1.225 | 19.377 | 75.827 | 47.602 | 13.422 | 46.927 | 19.048 | -70.834 | 7.015 | 2.517 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | - | 1 | - | - | 0 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 1.161 | 1.161 |
| Active circulante | 131.928 | 197.868 | 253.356 | 174.959 | 118.673 | 106.756 | 120.013 | 106.740 | 172.841 | 170.664 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | 84.976 | 86.273 |
| Creanțe | 60.872 | 60.812 | 80.734 | 66.852 | 20.506 | 10.096 | 79.285 | 66.785 | 70.276 | 64.039 |
| Datorii | 7.305 | 16.821 | 31.686 | 29.117 | 20.432 | 21.938 | 52.575 | 58.350 | 54.778 | 66.632 |
| Capitaluri proprii | 124.623 | 181.047 | 221.670 | 145.842 | 98.241 | 84.818 | 67.438 | 48.390 | 119.224 | 105.193 |
Firma a pierdut 122,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 18,06 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TERA NIROS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TERA NIROS SRL în 2025 a fost de 1.000 lei, în scădere cu 98% față de 2024.
În 2025, TERA NIROS SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.225 lei.
Activitatea principală a TERA NIROS SRL este Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN 3811).
TERA NIROS SRL are sediul social la adresa MICEȘTI Nr. 212, Sat Micești, Comuna Tureni, Jud. Cluj.
Da. TERA NIROS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. TERA NIROS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].