ActivăSRL

TEOMALIS SRL

Str. Costache Negri Nr. 60, Bl. C1, Sc. C, Et. 3, Ap. 11, Mun. Iaşi, Jud. Iaşi, 700070

CAEN 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CUI
3422670
Reg. Com.
J1992003025229
Înființată
14 decembrie 1992
Vechime
33 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
136 mii lei
Profit net 2025
31 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.12.1992

Rezumat

Pe scurt

TEOMALIS SRL (CUI 3422670) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 1992. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 136.076 lei (+27% față de 2024) și un profit net de 31.057 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3422670
Nr. Reg. Com.
J1992003025229
EUID
ROONRC.J1992003025229
Cod CAEN principal
4646 - Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
Data înființării
14 decembrie 1992
Vechime
33 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Costache Negri Nr. 60, Bl. C1, Sc. C, Et. 3, Ap. 11, Mun. Iaşi, Jud. Iaşi, 700070

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DRĂ••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+27,2% față de 2024

136.076 RON

2024: 106.956 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 137.057 RONAnul 2017: 85.077 RONAnul 2018: 87.971 RONAnul 2019: 88.214 RONAnul 2020: 89.942 RONAnul 2021: 91.499 RONAnul 2022: 91.741 RONAnul 2023: 92.024 RONAnul 2024: 106.956 RONAnul 2025: 136.076 RON

Profit net 2025

-21,9% față de 2024

31.057 RON

2024: 39.747 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 20.688 RONAnul 2017: 15.201 RONAnul 2018: 28.381 RONAnul 2019: 47.899 RONAnul 2020: 55.240 RONAnul 2021: 57.446 RONAnul 2022: 58.777 RONAnul 2023: 47.310 RONAnul 2024: 39.747 RONAnul 2025: 31.057 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,14Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 14% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/3025/1992.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TEOMALIS SRL

Este TEOMALIS SRL activă?

Da. TEOMALIS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TEOMALIS SRL?

Cifra de afaceri a TEOMALIS SRL în 2025 a fost de 136.076 lei, în creștere cu 27% față de 2024.

Ce profit a avut TEOMALIS SRL în 2025?

În 2025, TEOMALIS SRL a înregistrat un profit net de 31.057 lei.

Ce activitate are TEOMALIS SRL?

Activitatea principală a TEOMALIS SRL este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).

Unde are sediul TEOMALIS SRL?

TEOMALIS SRL are sediul social la adresa Str. Costache Negri Nr. 60, Bl. C1, Sc. C, Et. 3, Ap. 11, Mun. Iași, Jud. Iași, 700070.

TEOMALIS SRL este plătitoare de TVA?

Da. TEOMALIS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TEOMALIS SRL are datorii la ANAF?

Nu. TEOMALIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TEOMALIS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].