Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TENOS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 15403567) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2003. Activitatea principală este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,24 mil. lei (+2,4% față de 2024) și un profit net de 247.933 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.875.050 lei |
| 2017 | 669.271 lei |
| 2018 | 717.881 lei |
| 2019 | 2.221.554 lei |
| 2020 | 1.520.712 lei |
| 2021 | 226.206 lei |
| 2022 | 370.770 lei |
| 2023 | 1.127.920 lei |
| 2024 | 1.214.604 lei |
| 2025 | 1.243.456 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.243.456 | 1.214.604 | 1.127.920 | 370.770 | 226.206 | 1.520.712 | 2.221.554 | 717.881 | 669.271 | 1.875.050 |
| Profit net | 247.933 | 282.008 | 527.184 | 120.629 | -107.139 | 1.091.023 | 1.900.559 | 457.908 | 258.161 | 257.428 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 4.427.777 | 5.451.188 | 5.313.346 | 2.052.365 | 1.609.648 | 1.873.499 | 1.961.490 | 515.097 | 321.787 | 380.766 |
| Active circulante | 4.592.831 | 3.876.302 | 4.609.632 | 2.570.253 | 3.459.424 | 2.967.031 | 1.737.042 | 1.278.493 | 2.184.778 | 1.883.685 |
| Stocuri | 707.055 | 846.030 | 644.457 | 659.089 | 643.452 | 284.430 | 297.522 | 287.145 | 375.014 | 433.626 |
| Creanțe | 3.354.978 | 2.311.376 | 2.299.097 | 1.753.461 | 1.579.952 | 2.011.112 | 1.343.646 | 973.662 | 1.777.289 | 1.311.822 |
| Datorii | 4.634.945 | 4.488.577 | 4.390.648 | 2.089.522 | 2.183.429 | 1.847.948 | 1.796.973 | 1.335.482 | 1.990.776 | 2.006.823 |
| Capitaluri proprii | 3.090.222 | 2.842.288 | 3.060.280 | 2.533.096 | 2.885.643 | 2.992.582 | 1.901.559 | 458.108 | 515.789 | 257.628 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TENOS CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TENOS CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 1.243.456 lei (1,24 mil. lei), în creștere cu 2,4% față de 2024.
În 2025, TENOS CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 247.933 lei.
Activitatea principală a TENOS CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).
TENOS CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa UNIRII Nr. 7, Ap. 4, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.
Da. TENOS CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. TENOS CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].