Marjă netă
SlabFirma a pierdut 18,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TELERION S.R.L. (CUI 34111933) este o societate cu răspundere limitată activă din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,81 mil. lei (+7,2% față de 2024) și o pierdere netă de 1,83 mil. lei, cu 12 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.533.864 lei |
| 2017 | 1.479.814 lei |
| 2018 | 1.907.059 lei |
| 2019 | 1.935.623 lei |
| 2020 | 1.865.388 lei |
| 2021 | 2.717.477 lei |
| 2022 | 3.508.868 lei |
| 2023 | 4.287.194 lei |
| 2024 | 9.155.982 lei |
| 2025 | 9.810.764 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.810.764 | 9.155.982 | 4.287.194 | 3.508.868 | 2.717.477 | 1.865.388 | 1.935.623 | 1.907.059 | 1.479.814 | 1.533.864 |
| Profit net | -1.825.771 | 2.328.075 | 535.285 | 373.470 | 177.342 | 152.481 | 244.374 | 15.344 | 91.654 | 87.320 |
| Număr mediu de angajați | 12 | 9 | 11 | 13 | 13 | 8 | 12 | 15 | 13 | 16 |
| Active imobilizate | 162.802 | 309.718 | 466.667 | 516.528 | 139.847 | 113.074 | 672 | 288 | 370 | - |
| Active circulante | 2.522.576 | 4.529.709 | 1.441.221 | 926.480 | 564.873 | 425.151 | 349.426 | 317.642 | 254.724 | 156.102 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 2.142.035 | 3.932.864 | 1.251.493 | 486.413 | 156.712 | 337.162 | 151.852 | 316.939 | 241.164 | 147.704 |
| Datorii | 742.548 | 1.098.841 | 498.068 | 525.446 | 160.775 | 171.634 | 135.742 | 347.948 | 300.456 | 293.118 |
| Capitaluri proprii | 1.912.355 | 3.738.126 | 1.410.052 | 917.649 | 544.179 | 366.837 | 214.356 | -30.018 | -45.362 | -137.016 |
Firma a pierdut 18,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,40 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TELERION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TELERION S.R.L. în 2025 a fost de 9.810.764 lei (9,81 mil. lei), în creștere cu 7,2% față de 2024.
În 2025, TELERION S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1,83 mil. lei (1.825.771 lei).
Activitatea principală a TELERION S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
TELERION S.R.L. are sediul social la adresa PIPERA Nr. 1B, Et. 10, Clădirea Cubic Center, Spațiul SB 10_01, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.
Da. TELERION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TELERION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].