TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL
Str. MARASESTI Nr. 7, Bl. G2, Ap. 8, Municipiul Dej, Jud. Cluj, 4650
CAEN 5245: Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor
- CUI
- 8963995
- Reg. Com.
- J12/1876/1996
- Înființată
- 15 noiembrie 1996
- Vechime
- 29 de ani, 11 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.02.2007
Rezumat
Pe scurt
TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL (CUI 8963995) a fost o societate cu răspundere limitată din Dej, județul Cluj, înființată în 1996 și radiată în 2007. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor (CAEN 5245).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 8963995
- Nr. Reg. Com.
- J12/1876/1996
- EUID
- ROONRC.J12/1876/1996
- Cod CAEN principal
- 5245 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor
- Data înființării
- 15 noiembrie 1996
- Vechime
- 29 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. MARASESTI Nr. 7, Bl. G2, Ap. 8, Municipiul Dej, Jud. Cluj, 4650
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- ••• MAR••• MI•••
- IUO••• R••• LI•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1996
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1876/1996.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL
Este TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL activă?
Nu. TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Ce activitate avea TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL?
Activitatea principală a TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL era Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor (CAEN 5245).
Unde avea sediul TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL?
TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL avea sediul social la adresa Str. MARASESTI Nr. 7, Bl. G2, Ap. 8, Municipiul Dej, Jud. Cluj, 4650.
TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL are datorii la ANAF?
Nu. TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TELERAMA ELECTRO SERVCOM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].