TELE CONSULT PROIECT SRL Funcțiune SRL

Înființată 11.12.2003
SLT. P.M. DRAGOŞ MLADINOVICI Nr. 2, Bl. R11, Sc. 3, Et. 6, Ap. 108, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 41783 6202, Activități de consultanță în tehnologia informației

Prezentare

Pe scurt

TELE CONSULT PROIECT SRL (CUI 15985490) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

În 2013 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.168 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Cifra de afaceri 2013
0lei
Profit net 2013
−1.168lei
+7,3%, față de 2012
Angajați 2013
0
Marjă netă
-
Capital social
500lei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2013
Cifra de afaceri
AnValoare
200898.949 lei
2009187.051 lei
2010162.494 lei
201156.100 lei
20120 lei
20130 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201320122011201020092008
Cifra de afaceri0056.100162.494187.05198.949
Profit net-1.168-1.26039.15714.232-35.0404.463
Număr mediu de angajați0----2
Active imobilizate06301.8913.151--
Active circulante137.714137.403184.935175.575166.027158.800
Stocuri5.3325.3325.33218.94933.35733.357
Creanțe131.754131.754131.753108.308113.23953.765
Datorii130.736130.186177.719208.776210.309168.041
Capitaluri proprii6.9787.8479.107-30.050-44.282-9.241
Ultimul bilanț: 2013. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2013

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,05 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,05 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
95% Față de anul anterior: stabil

95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Figurează suma, cu cont gratuit
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 01.04.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
15985490
Nr. Reg. Com.
J40/16879/2003
EUID
ROONRC.J40/16879/2003
Cod CAEN principal
6202, Activități de consultanță în tehnologia informației
Data înființării
11 decembrie 2003
Vechime
22 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2013)
Adresă sediu
SLT. P.M. DRAGOŞ MLADINOVICI Nr. 2, Bl. R11, Sc. 3, Et. 6, Ap. 108, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 41783
Domiciliu fiscal
Aleea Slt. p.m. Dragoş Mladinovici Nr. 2, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 41783

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0213••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BA••• VICTO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Figurează în lista ANAF a debitorilor ANAF
2015
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2012
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2011
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2003
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/16879/2003. ONRC
  2. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TELE CONSULT PROIECT SRL

Este TELE CONSULT PROIECT SRL activă?

Da. TELE CONSULT PROIECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut TELE CONSULT PROIECT SRL în 2013?

În 2013, TELE CONSULT PROIECT SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.168 lei.

Ce activitate are TELE CONSULT PROIECT SRL?

Activitatea principală a TELE CONSULT PROIECT SRL este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Unde are sediul TELE CONSULT PROIECT SRL?

TELE CONSULT PROIECT SRL are sediul social la adresa SLT. P.M. DRAGOȘ MLADINOVICI Nr. 2, Bl. R11, Sc. 3, Et. 6, Ap. 108, București Sectorul 4, Jud. București, 41783.

TELE CONSULT PROIECT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TELE CONSULT PROIECT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TELE CONSULT PROIECT SRL are datorii la ANAF?

Da. TELE CONSULT PROIECT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TELE CONSULT PROIECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].