Marjă netă
SlabFirma a pierdut 16,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TELAMO SRL (CUI 16069326) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4740).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 347.299 lei (+2,8% față de 2024) și o pierdere netă de 56.910 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 214.420 lei |
| 2017 | 214.050 lei |
| 2018 | 202.867 lei |
| 2019 | 236.150 lei |
| 2020 | 202.091 lei |
| 2021 | 194.019 lei |
| 2022 | 223.987 lei |
| 2023 | 297.821 lei |
| 2024 | 337.757 lei |
| 2025 | 347.299 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 347.299 | 337.757 | 297.821 | 223.987 | 194.019 | 202.091 | 236.150 | 202.867 | 214.050 | 214.420 |
| Profit net | -56.910 | -21.002 | -41.918 | -4.489 | 23.368 | 23.772 | 4.460 | -1.243 | -8.790 | 1.041 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 21.452 | 46.954 | 72.456 | 97.832 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 |
| Active circulante | 29.427 | 32.092 | 30.354 | 46.563 | 57.174 | 39.029 | 25.742 | 25.108 | 26.263 | 21.081 |
| Stocuri | 9.716 | 8.508 | 20.895 | 25.700 | 27.198 | 31.279 | 24.128 | 23.596 | 25.776 | 17.245 |
| Creanțe | 18.259 | 18.165 | 6.296 | 14.192 | 14.052 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 217.774 | 189.031 | 191.792 | 191.459 | 99.824 | 105.047 | 115.531 | 119.358 | 119.270 | 105.298 |
| Capitaluri proprii | -166.895 | -109.985 | -88.982 | -47.064 | -42.576 | -65.944 | -89.715 | -94.176 | -92.933 | -84.143 |
Firma a pierdut 16,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 14% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
428% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TELAMO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TELAMO SRL în 2025 a fost de 347.299 lei, în creștere cu 2,8% față de 2024.
În 2025, TELAMO SRL a înregistrat o pierdere netă de 56.910 lei.
Activitatea principală a TELAMO SRL este Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4740).
TELAMO SRL are sediul social la adresa Str. SILISTRA Nr. 11, Bl. 31, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 300254.
Da. TELAMO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TELAMO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].