TEHNOFINIT SRL Funcțiune SRL

Înființată 20.11.2002
Str. TUDOR ARGHEZI Nr. 21, Et. 3, in cadrul I.P.C.T., Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 0 4521, Construcții de clădiri și lucrări de geniu

Prezentare

Pe scurt

TEHNOFINIT SRL (CUI 15026629) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2002. Activitatea principală este Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 3.858 lei (-44% față de 2010) și un profit net de 3.858 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Cifra de afaceri 2014
0lei
Profit net 2014
0lei
Angajați 2014
-
Marjă netă
-
Capital social
301lei
Vechime
23ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2014
Cifra de afaceri
AnValoare
2008118.378 lei
200944.158 lei
20106.940 lei
20113.858 lei
20120 lei
20130 lei
20140 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2014201320122011201020092008
Cifra de afaceri0003.8586.94044.158118.378
Profit net0003.858-2.55826.27173.282
Număr mediu de angajați-------
Active imobilizate34.07434.07434.07434.07434.07434.07434.074
Active circulante329.665329.665329.665329.665324.882320.937273.176
Stocuri2.1002.1002.1002.1002.1004.9784.978
Creanțe98.50898.50898.50898.50898.50893.61347.592
Datorii147.502147.502147.502147.502146.576140.07393.925
Capitaluri proprii216.237216.237216.237216.237212.380214.938213.325
Ultimul bilanț: 2014. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,23 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
41% Față de anul anterior: stabil

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Figurează suma, cu cont gratuit
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneMandat administratori expiratSediu expirat
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 19.10.2006

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
15026629
Nr. Reg. Com.
J40/11773/2002
EUID
ROONRC.J40/11773/2002
Cod CAEN principal
4521, Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
20 noiembrie 2002
Vechime
23 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
301 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
Str. TUDOR ARGHEZI Nr. 21, Et. 3, in cadrul I.P.C.T., Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 0
Domiciliu fiscal
Str. TUDOR ARGHEZI Nr. 21, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 20943

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MORĂRE••• NICO••• E•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Figurează în lista ANAF a debitorilor ANAF
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2012
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2002
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/11773/2002. ONRC
  2. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TEHNOFINIT SRL

Este TEHNOFINIT SRL activă?

Da. TEHNOFINIT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TEHNOFINIT SRL?

Cifra de afaceri a TEHNOFINIT SRL în 2011 a fost de 3.858 lei, în scădere cu 44% față de 2010.

Ce profit a avut TEHNOFINIT SRL în 2011?

În 2011, TEHNOFINIT SRL a înregistrat un profit net de 3.858 lei.

Ce activitate are TEHNOFINIT SRL?

Activitatea principală a TEHNOFINIT SRL este Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde are sediul TEHNOFINIT SRL?

TEHNOFINIT SRL are sediul social la adresa Str. TUDOR ARGHEZI Nr. 21, Et. 3, in cadrul I.P.C.T., București Sectorul 2, Jud. București, 0.

TEHNOFINIT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TEHNOFINIT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TEHNOFINIT SRL are datorii la ANAF?

Da. TEHNOFINIT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TEHNOFINIT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].