Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TEHNO TRAFIC SRL (CUI 27931698) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tărian, Comuna Girișu de Criș, județul Bihor, înființată în 2011. Activitatea principală este Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN 2599).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18,2 mil. lei (-1,3% față de 2024) și un profit net de 3,83 mil. lei, cu 17 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.730.454 lei |
| 2017 | 3.288.517 lei |
| 2018 | 4.415.876 lei |
| 2019 | 5.122.220 lei |
| 2020 | 5.529.264 lei |
| 2021 | 6.822.921 lei |
| 2022 | 8.681.991 lei |
| 2023 | 14.205.419 lei |
| 2024 | 18.472.259 lei |
| 2025 | 18.229.911 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 18.229.911 | 18.472.259 | 14.205.419 | 8.681.991 | 6.822.921 | 5.529.264 | 5.122.220 | 4.415.876 | 3.288.517 | 2.730.454 |
| Profit net | 3.832.045 | 3.912.436 | 3.283.277 | 1.429.438 | 1.428.088 | 813.527 | 1.087.699 | 1.154.307 | 393.996 | 457.012 |
| Număr mediu de angajați | 17 | 14 | 14 | 12 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 7 |
| Active imobilizate | 1.606.456 | 1.665.589 | 1.861.922 | 1.127.145 | 1.143.382 | 674.570 | 443.533 | 239.771 | 174.117 | 143.355 |
| Active circulante | 5.788.812 | 6.645.652 | 5.663.183 | 3.331.809 | 5.028.249 | 3.873.786 | 3.124.294 | 2.154.673 | 1.777.078 | 1.497.592 |
| Stocuri | 2.665.831 | 2.091.174 | 2.176.574 | 1.530.978 | 1.084.448 | 987.806 | 805.609 | 556.223 | 450.503 | 301.542 |
| Creanțe | 1.972.964 | 1.772.521 | 1.627.520 | 1.105.559 | 2.061.684 | 867.159 | 587.205 | 343.091 | 581.780 | 514.457 |
| Datorii | 3.502.231 | 3.750.250 | 1.976.550 | 1.193.676 | 733.159 | 516.372 | 319.869 | 206.985 | 438.137 | 521.885 |
| Capitaluri proprii | 3.893.037 | 4.560.991 | 5.548.555 | 3.265.278 | 5.438.472 | 4.031.984 | 3.247.958 | 2.187.459 | 1.513.058 | 1.119.062 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TEHNO TRAFIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TEHNO TRAFIC SRL în 2025 a fost de 18.229.911 lei (18,2 mil. lei), în scădere cu 1,3% față de 2024.
În 2025, TEHNO TRAFIC SRL a înregistrat un profit net de 3,83 mil. lei (3.832.045 lei).
Activitatea principală a TEHNO TRAFIC SRL este Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN 2599).
TEHNO TRAFIC SRL are sediul social la adresa Sat Tărian, Comuna Girișu de Criș, Jud. Bihor, 417272.
Da. TEHNO TRAFIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TEHNO TRAFIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].