Marjă netă
SlabFirma a pierdut 246,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TECNO-IN SRL (CUI 22852119) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2007. Activitatea principală este Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.764 lei (-56% față de 2024) și o pierdere netă de 38.854 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 54.117 lei |
| 2017 | 52.491 lei |
| 2018 | 60.136 lei |
| 2019 | 45.259 lei |
| 2020 | 41.737 lei |
| 2021 | 42.904 lei |
| 2022 | 55.480 lei |
| 2023 | 68.296 lei |
| 2024 | 35.805 lei |
| 2025 | 15.764 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.764 | 35.805 | 68.296 | 55.480 | 42.904 | 41.737 | 45.259 | 60.136 | 52.491 | 54.117 |
| Profit net | -38.854 | -64.440 | -55.884 | -46.332 | -6.494 | -28.793 | -14.018 | 5.564 | 2.508 | 2.419 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - |
| Active imobilizate | 370.084 | 374.342 | 392.125 | 410.917 | 425.881 | 440.844 | 455.686 | 470.935 | 484.209 | 452.300 |
| Active circulante | 167.214 | 179.830 | 194.452 | 204.644 | 240.247 | 227.306 | 243.114 | 245.168 | 223.919 | 216.746 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - |
| Creanțe | 160.166 | 150.720 | 111.373 | 100.342 | 177.304 | 165.886 | 161.277 | 153.782 | 189.929 | 153.217 |
| Datorii | 701.050 | 695.049 | 655.426 | 639.635 | 636.950 | 634.070 | 637.845 | 635.597 | 636.196 | 602.588 |
| Capitaluri proprii | -162.545 | -139.669 | -67.641 | -11.757 | 34.575 | 41.069 | 69.862 | 83.879 | 78.315 | 75.808 |
Firma a pierdut 246,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
130% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TECNO-IN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TECNO-IN SRL în 2025 a fost de 15.764 lei, în scădere cu 56% față de 2024.
În 2025, TECNO-IN SRL a înregistrat o pierdere netă de 38.854 lei.
Activitatea principală a TECNO-IN SRL este Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).
TECNO-IN SRL are sediul social la adresa Str. FLORIMUND MERCY Nr. 9, Et. 2, Ap. 5/A, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.
Da. TECNO-IN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. TECNO-IN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].