ActivăSRL

TECHCUBE SRL

Str. Livezilor Nr. 1B, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707317

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
37759388
Reg. Com.
J2017001786220
Înființată
14 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
582 mii lei
Profit net 2025
281 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.06.2017

Rezumat

Pe scurt

TECHCUBE SRL (CUI 37759388) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea Adâncă, comuna Miroslava, județul Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 581.925 lei (-73% față de 2024) și un profit net de 280.531 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37759388
Nr. Reg. Com.
J2017001786220
EUID
ROONRC.J2017001786220
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
14 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Livezilor Nr. 1B, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707317

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VASI••• OVI••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-72,6% față de 2024

581.925 RON

2024: 2.126.385 RON

01 mil2 mil3 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 1.687.584 RONAnul 2019: 2.167.405 RONAnul 2020: 1.478.657 RONAnul 2021: 2.058.958 RONAnul 2022: 2.838.345 RONAnul 2023: 2.468.418 RONAnul 2024: 2.126.385 RONAnul 2025: 581.925 RON

Profit net 2025

-82,1% față de 2024

280.531 RON

2024: 1.564.830 RON

-1 mil01 mil2 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -15.209 RONAnul 2018: 814.519 RONAnul 2019: 835.033 RONAnul 2020: 130.947 RONAnul 2021: 739.399 RONAnul 2022: 828.583 RONAnul 2023: 824.290 RONAnul 2024: 1.564.830 RONAnul 2025: 280.531 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    582 mii lei
    Profit net
    281 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    824 mii lei
    Angajați
    19
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    829 mii lei
    Angajați
    21
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    739 mii lei
    Angajați
    20
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    131 mii lei
    Angajați
    20
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    835 mii lei
    Angajați
    15
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    815 mii lei
    Angajați
    12
  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
48%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,49Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,49 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1786/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TECHCUBE SRL

Este TECHCUBE SRL activă?

Da. TECHCUBE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TECHCUBE SRL?

Cifra de afaceri a TECHCUBE SRL în 2025 a fost de 581.925 lei, în scădere cu 73% față de 2024.

Ce profit a avut TECHCUBE SRL în 2025?

În 2025, TECHCUBE SRL a înregistrat un profit net de 280.531 lei.

Ce activitate are TECHCUBE SRL?

Activitatea principală a TECHCUBE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul TECHCUBE SRL?

TECHCUBE SRL are sediul social la adresa Str. Livezilor Nr. 1B, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Jud. Iași, 707317.

TECHCUBE SRL este plătitoare de TVA?

Da. TECHCUBE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TECHCUBE SRL are datorii la ANAF?

Nu. TECHCUBE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TECHCUBE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].