Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TECH IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33842838) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,1 mil. lei (-59% față de 2024) și un profit net de 430.016 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 9.917 lei |
| 2017 | 474.010 lei |
| 2018 | 927.848 lei |
| 2019 | 2.030.505 lei |
| 2020 | 1.725.839 lei |
| 2021 | 1.962.447 lei |
| 2022 | 2.483.215 lei |
| 2023 | 3.933.989 lei |
| 2024 | 7.566.647 lei |
| 2025 | 3.097.082 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.097.082 | 7.566.647 | 3.933.989 | 2.483.215 | 1.962.447 | 1.725.839 | 2.030.505 | 927.848 | 474.010 | 9.917 |
| Profit net | 430.016 | 3.092.861 | 2.059.052 | 748.520 | 659.119 | 456.549 | 727.583 | 457.798 | 331.471 | 5.797 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 2 | 1 | - |
| Active imobilizate | 725.185 | 358.653 | 80.344 | 148.499 | 203.086 | 175.869 | 112.849 | 141.140 | - | - |
| Active circulante | 1.989.228 | 5.466.261 | 3.433.772 | 1.404.079 | 1.357.981 | 886.986 | 1.107.257 | 665.679 | 358.738 | 6.118 |
| Stocuri | 220.455 | 23.000 | - | 4 | 10 | 4 | 1 | - | - | - |
| Creanțe | 1.667.787 | 4.766.710 | 3.236.885 | 122.358 | 345.011 | 364.687 | 285.566 | 85.047 | 16.259 | 2.701 |
| Datorii | 1.909.036 | 2.730.986 | 1.167.938 | 802.818 | 900.708 | 605.266 | 462.626 | 286.726 | 26.227 | 81 |
| Capitaluri proprii | 945.708 | 3.094.301 | 2.346.178 | 749.760 | 660.359 | 457.589 | 728.623 | 489.929 | 332.511 | 6.037 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,04 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TECH IT SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TECH IT SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 3.097.082 lei (3,1 mil. lei), în scădere cu 59% față de 2024.
În 2025, TECH IT SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 430.016 lei.
Activitatea principală a TECH IT SOLUTIONS S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
TECH IT SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa VÂNĂTORILOR Nr. 46A10, Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Jud. Ilfov, 77135.
Da. TECH IT SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TECH IT SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].