ActivăSRL

TEAM FLAME SRL

Str. Grigore Alexandrescu Nr. 174, Et. P, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
28456679
Reg. Com.
J35/1096/2011
Înființată
10 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
466 mii lei
Profit net 2025
292 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.05.2011

Rezumat

Pe scurt

TEAM FLAME SRL (CUI 28456679) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2011. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 466.148 lei (+14% față de 2024) și un profit net de 291.992 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28456679
Nr. Reg. Com.
J35/1096/2011
EUID
ROONRC.J35/1096/2011
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
10 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Grigore Alexandrescu Nr. 174, Et. P, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DOBRO••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+13,8% față de 2024

466.148 RON

2024: 409.655 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 309.180 RONAnul 2017: 312.297 RONAnul 2018: 286.990 RONAnul 2019: 337.565 RONAnul 2020: 318.899 RONAnul 2021: 294.362 RONAnul 2022: 352.821 RONAnul 2023: 336.751 RONAnul 2024: 409.655 RONAnul 2025: 466.148 RON

Profit net 2025

+10,5% față de 2024

291.992 RON

2024: 264.215 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 168.810 RONAnul 2017: 116.311 RONAnul 2018: 75.135 RONAnul 2019: 122.086 RONAnul 2020: 198.295 RONAnul 2021: 202.656 RONAnul 2022: 255.995 RONAnul 2023: 225.724 RONAnul 2024: 264.215 RONAnul 2025: 291.992 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    466 mii lei
    Profit net
    292 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    410 mii lei
    Profit net
    264 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    337 mii lei
    Profit net
    226 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    353 mii lei
    Profit net
    256 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    319 mii lei
    Profit net
    198 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    338 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    312 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    309 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
63%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,98Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 98% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
74%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1096/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TEAM FLAME SRL

Este TEAM FLAME SRL activă?

Da. TEAM FLAME SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TEAM FLAME SRL?

Cifra de afaceri a TEAM FLAME SRL în 2025 a fost de 466.148 lei, în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut TEAM FLAME SRL în 2025?

În 2025, TEAM FLAME SRL a înregistrat un profit net de 291.992 lei.

Ce activitate are TEAM FLAME SRL?

Activitatea principală a TEAM FLAME SRL este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul TEAM FLAME SRL?

TEAM FLAME SRL are sediul social la adresa Str. Grigore Alexandrescu Nr. 174, Et. P, Mun. Timișoara, Jud. Timiș.

TEAM FLAME SRL este plătitoare de TVA?

Da. TEAM FLAME SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TEAM FLAME SRL are datorii la ANAF?

Nu. TEAM FLAME SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TEAM FLAME SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].