TDV SENIOR SRL
Com. MARACINENI, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Jud. Buzău, 127325
CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 16388317
- Reg. Com.
- J2004000396109
- Înființată
- 4 mai 2004
- Vechime
- 22 de ani, 5 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 23,2 mil. lei
- Profit net 2025
- 374 mii lei
- Angajați 2025
- 45
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.05.2004
Rezumat
Pe scurt
TDV SENIOR SRL (CUI 16388317) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, județul Buzău, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23,2 mil. lei (+2,1% față de 2024) și un profit net de 374.340 lei, cu 45 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 16388317
- Nr. Reg. Com.
- J2004000396109
- EUID
- ROONRC.J2004000396109
- Cod CAEN principal
- 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 4 mai 2004
- Vechime
- 22 de ani, 5 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Com. MARACINENI, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Jud. Buzău, 127325
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- CONSTAN••• LUMIN•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+2,1% față de 202423.172.197 RON
2024: 22.701.670 RON
Profit net 2025
-31,6% față de 2024374.340 RON
2024: 547.555 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 23,2 mil. lei
- Profit net
- 374 mii lei
- Angajați
- 45
2024
- Cifra de afaceri
- 22,7 mil. lei
- Profit net
- 548 mii lei
- Angajați
- 44
2023
- Cifra de afaceri
- 21,2 mil. lei
- Profit net
- 319 mii lei
- Angajați
- 43
2022
- Cifra de afaceri
- 18,4 mil. lei
- Profit net
- 569 mii lei
- Angajați
- 48
2021
- Cifra de afaceri
- 15,6 mil. lei
- Profit net
- 356 mii lei
- Angajați
- 56
2020
- Cifra de afaceri
- 15,7 mil. lei
- Profit net
- 492 mii lei
- Angajați
- 60
2019
- Cifra de afaceri
- 12,6 mil. lei
- Profit net
- 265 mii lei
- Angajați
- 55
2018
- Cifra de afaceri
- 11,7 mil. lei
- Profit net
- 153 mii lei
- Angajați
- 53
2017
- Cifra de afaceri
- 4,5 mil. lei
- Profit net
- 344 mii lei
- Angajați
- 18
2016
- Cifra de afaceri
- 1,6 mil. lei
- Profit net
- -17 mii lei
- Angajați
- 6
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,08 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2025
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2022
Cel mai mare profit net din istoric
- 2004
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/396/2004.
Înregistrarea în scopuri de TVA
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TDV SENIOR SRL
Este TDV SENIOR SRL activă?
Da. TDV SENIOR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a TDV SENIOR SRL?
Cifra de afaceri a TDV SENIOR SRL în 2025 a fost de 23.172.197 lei (23,2 mil. lei), în creștere cu 2,1% față de 2024.
Ce profit a avut TDV SENIOR SRL în 2025?
În 2025, TDV SENIOR SRL a înregistrat un profit net de 374.340 lei.
Ce activitate are TDV SENIOR SRL?
Activitatea principală a TDV SENIOR SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Unde are sediul TDV SENIOR SRL?
TDV SENIOR SRL are sediul social la adresa Com. MARACINENI, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Jud. Buzău, 127325.
TDV SENIOR SRL este plătitoare de TVA?
Da. TDV SENIOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
TDV SENIOR SRL are datorii la ANAF?
Nu. TDV SENIOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TDV SENIOR SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].