ActivăSRL

TAV COM S.R.L.

Str. LOCA TIRG Nr. 43, Orş. Seini, Jud. Maramureş, 435400

CAEN 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
16205665
Reg. Com.
J24/369/2004
Înființată
4 martie 2004
Vechime
22 de ani, 7 luni
Profit net 2025
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.03.2004

Rezumat

Pe scurt

TAV COM S.R.L. (CUI 16205665) este o societate cu răspundere limitată activă din Seini, județul Maramureș, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 24.926 lei (-5,2% față de 2021) și o pierdere netă de 3.755 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16205665
Nr. Reg. Com.
J24/369/2004
EUID
ROONRC.J24/369/2004
Cod CAEN principal
4719 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
4 martie 2004
Vechime
22 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. LOCA TIRG Nr. 43, Orş. Seini, Jud. Maramureş, 435400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • HILB••• A•••
  • HILB••• OCTAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 47.299 RONAnul 2017: 35.187 RONAnul 2018: 44.116 RONAnul 2019: 30.948 RONAnul 2020: 18.234 RONAnul 2021: 26.291 RONAnul 2022: 24.926 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

0 RON

2024: 0 RON

-30k-20k-10k010k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 805 RONAnul 2017: 127 RONAnul 2018: 6.488 RONAnul 2019: -4.682 RONAnul 2020: 2.152 RONAnul 2021: -20.888 RONAnul 2022: -3.755 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    127 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    805 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
20212022

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,49Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 49% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
203%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

203% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/369/2004, sub denumirea TAV COM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TAV COM S.R.L.

Este TAV COM S.R.L. activă?

Da. TAV COM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TAV COM S.R.L.?

Cifra de afaceri a TAV COM S.R.L. în 2022 a fost de 24.926 lei, în scădere cu 5,2% față de 2021.

Ce profit a avut TAV COM S.R.L. în 2022?

În 2022, TAV COM S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 3.755 lei.

Ce activitate are TAV COM S.R.L.?

Activitatea principală a TAV COM S.R.L. este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

Unde are sediul TAV COM S.R.L.?

TAV COM S.R.L. are sediul social la adresa Str. LOCA TIRG Nr. 43, Orș. Seini, Jud. Maramureș, 435400.

TAV COM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TAV COM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TAV COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TAV COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TAV COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].