ActivăSRL

TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L.

Str. Principală Nr. 379, Sat Periş Com. Periş, Jud. Ilfov, 77150

CAEN 5223: Activități de servicii anexe transporturilor aeriene

CUI
41468468
Reg. Com.
J2019003383238
Înființată
31 iulie 2019
Vechime
7 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
330 mii lei
Profit net 2025
221 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.07.2019

Rezumat

Pe scurt

TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. (CUI 41468468) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Periș, județul Ilfov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de servicii anexe transporturilor aeriene (CAEN 5223).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 329.752 lei (+1.239% față de 2024) și un profit net de 220.594 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41468468
Nr. Reg. Com.
J2019003383238
EUID
ROONRC.J2019003383238
Cod CAEN principal
5223 - Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
Data înființării
31 iulie 2019
Vechime
7 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Principală Nr. 379, Sat Periş Com. Periş, Jud. Ilfov, 77150

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NĂFTĂNĂ••• ADR••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1238,7% față de 2024

329.752 RON

2024: 24.633 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 3.235.163 RONAnul 2021: 1.250.703 RONAnul 2022: 227.223 RONAnul 2023: 983.896 RONAnul 2024: 24.633 RONAnul 2025: 329.752 RON

Profit net 2025

+190,0% față de 2024

220.594 RON

2024: -245.135 RON

-250k0250k500k750k2019202020212022202320242025Anul 2019: -84 RONAnul 2020: 627.998 RONAnul 2021: 139.481 RONAnul 2022: -152.101 RONAnul 2023: -200.182 RONAnul 2024: -245.135 RONAnul 2025: 220.594 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    330 mii lei
    Profit net
    221 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -245 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    984 mii lei
    Profit net
    -200 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    227 mii lei
    Profit net
    -152 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    139 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    628 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -84 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
67%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,85Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
90%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/3383/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L.

Este TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. activă?

Da. TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L.?

Cifra de afaceri a TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. în 2025 a fost de 329.752 lei, în creștere cu 1.239% față de 2024.

Ce profit a avut TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. în 2025?

În 2025, TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. a înregistrat un profit net de 220.594 lei.

Ce activitate are TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L.?

Activitatea principală a TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. este Activități de servicii anexe transporturilor aeriene (CAEN 5223).

Unde are sediul TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L.?

TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. are sediul social la adresa Str. Principală Nr. 379, Sat Periș Com. Periș, Jud. Ilfov, 77150.

TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TARMAC AVIATION SERVICES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].