RadiatăSRL

TARGETCODE TECH S.R.L.

Str. Soarelui Nr. 17, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, Jud. Ilfov, 77175

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
47912399
Reg. Com.
J2023002177233
Înființată
30 martie 2023
Vechime
3 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
57 mii lei
Profit net 2025
4 mii lei
Angajați 2025
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.04.2026

Rezumat

Pe scurt

TARGETCODE TECH S.R.L. (CUI 47912399) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov, înființată în 2023 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 57.031 lei (-87% față de 2024) și un profit net de 3.551 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47912399
Nr. Reg. Com.
J2023002177233
EUID
ROONRC.J2023002177233
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
30 martie 2023
Vechime
3 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Soarelui Nr. 17, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, Jud. Ilfov, 77175

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GEORGE••• ALEXAN••• COR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-87,1% față de 2024

57.031 RON

2024: 443.142 RON

0200k400k600k202320242025Anul 2023: 344.616 RONAnul 2024: 443.142 RONAnul 2025: 57.031 RON

Profit net 2025

-99,0% față de 2024

3.551 RON

2024: 371.115 RON

0100k200k300k400k202320242025Anul 2023: 298.778 RONAnul 2024: 371.115 RONAnul 2025: 3.551 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    443 mii lei
    Profit net
    371 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    345 mii lei
    Profit net
    299 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,2%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,85Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,85 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2023 - 2024)
  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/2177/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TARGETCODE TECH S.R.L.

Este TARGETCODE TECH S.R.L. activă?

Nu. TARGETCODE TECH S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a TARGETCODE TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a TARGETCODE TECH S.R.L. în 2025 a fost de 57.031 lei, în scădere cu 87% față de 2024.

Ce profit a avut TARGETCODE TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, TARGETCODE TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 3.551 lei.

Câți angajați avea TARGETCODE TECH S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2025, TARGETCODE TECH S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate avea TARGETCODE TECH S.R.L.?

Activitatea principală a TARGETCODE TECH S.R.L. era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde avea sediul TARGETCODE TECH S.R.L.?

TARGETCODE TECH S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Soarelui Nr. 17, Sat Ștefăneștii de Jos Com. Ștefăneștii de Jos, Jud. Ilfov, 77175.

TARGETCODE TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TARGETCODE TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TARGETCODE TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].