TARGET CONSTRUCT SRL
Str. HOREA Nr. 11, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900
CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu
- CUI
- 17069642
- Reg. Com.
- J30/1379/2004
- Înființată
- 22 decembrie 2004
- Vechime
- 21 de ani, 10 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 27.09.2007
Rezumat
Pe scurt
TARGET CONSTRUCT SRL (CUI 17069642) a fost o societate cu răspundere limitată din Satu Mare, înființată în 2004 și radiată în 2007. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 17069642
- Nr. Reg. Com.
- J30/1379/2004
- EUID
- ROONRC.J30/1379/2004
- Cod CAEN principal
- 4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
- Data înființării
- 22 decembrie 2004
- Vechime
- 21 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. HOREA Nr. 11, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- IS••• CLAU•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
- 2004
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/1379/2004.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TARGET CONSTRUCT SRL
Este TARGET CONSTRUCT SRL activă?
Nu. TARGET CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Ce activitate avea TARGET CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a TARGET CONSTRUCT SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).
Unde avea sediul TARGET CONSTRUCT SRL?
TARGET CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. HOREA Nr. 11, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900.
TARGET CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?
Nu. TARGET CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TARGET CONSTRUCT SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].