Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1.969,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL (CUI 6328601) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1994 și radiată în 2018. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 38.438 lei (-93% față de 2016) și un profit net de 756.990 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 749.548 lei |
| 2009 | 623.019 lei |
| 2010 | 642.444 lei |
| 2011 | 605.521 lei |
| 2012 | 596.877 lei |
| 2013 | 600.035 lei |
| 2014 | 607.295 lei |
| 2015 | 615.276 lei |
| 2016 | 567.280 lei |
| 2017 | 38.438 lei |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 38.438 | 567.280 | 615.276 | 607.295 | 600.035 | 596.877 | 605.521 | 642.444 | 623.019 | 749.548 |
| Profit net | 756.990 | 154.621 | 198.874 | 200.503 | 169.492 | 210.305 | 211.484 | 320.817 | 204.779 | 40.466 |
| Număr mediu de angajați | - | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 |
| Active imobilizate | 651.491 | 651.791 | 646.260 | 32.430 | 19.347 | 26.661 | 39.477 | 14.926 | 410.744 | 414.725 |
| Active circulante | 710.378 | 135.902 | 371.201 | 794.669 | 778.240 | 2.285.916 | 2.067.864 | 2.185.955 | 1.432.264 | 1.207.354 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 25.836 | 47.421 | 49.527 | 51.804 | 56.042 | 453.100 | 478.664 | 469.925 | 78.647 | 72.502 |
| Datorii | 4.055 | 32.922 | 17.956 | 26.861 | 27.397 | 25.878 | 30.920 | 194.140 | 32.084 | 15.840 |
| Capitaluri proprii | 1.357.814 | 755.445 | 1.000.201 | 801.327 | 770.316 | 2.286.824 | 2.076.519 | 2.011.835 | 1.811.018 | 1.606.239 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1.969,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 175,19 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2018.
Cifra de afaceri a TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL în 2017 a fost de 38.438 lei, în scădere cu 93% față de 2016.
În 2017, TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL a înregistrat un profit net de 756.990 lei.
Activitatea principală a TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL avea sediul social la adresa CONSTANTIN BRÂNCUȘI Nr. 133, Et. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj.
Nu. TARGET ADMINISTRAREA ACTIVELOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].