TARA IMPEX SRL
Aleea MACILOR Nr. 8, Bl. B1, Ap. 55, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700
CAEN 5124: Comerț cu ridicata al pieilor brute și al pieilor prelucrate
- CUI
- 6740342
- Reg. Com.
- J13/4826/1994
- Înființată
- 21 decembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 10 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.07.2007
Rezumat
Pe scurt
TARA IMPEX SRL (CUI 6740342) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 1994 și radiată în 2007. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN 5124).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 6740342
- Nr. Reg. Com.
- J13/4826/1994
- EUID
- ROONRC.J13/4826/1994
- Cod CAEN principal
- 5124 - Comerț cu ridicata al pieilor brute și al pieilor prelucrate
- Data înființării
- 21 decembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Aleea MACILOR Nr. 8, Bl. B1, Ap. 55, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- CONTINV••• •••
- F••• REPREZENT•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1995
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/4826/1994.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TARA IMPEX SRL
Este TARA IMPEX SRL activă?
Nu. TARA IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Ce activitate avea TARA IMPEX SRL?
Activitatea principală a TARA IMPEX SRL era Comerț cu ridicata al pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN 5124).
Unde avea sediul TARA IMPEX SRL?
TARA IMPEX SRL avea sediul social la adresa Aleea MACILOR Nr. 8, Bl. B1, Ap. 55, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 8700.
TARA IMPEX SRL are datorii la ANAF?
Nu. TARA IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TARA IMPEX SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].