ActivăSRL

TANTANIAN SRL

Str. Dâmboviţei Nr. 73, Bl. D11, Sc. 1, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400584

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
31721198
Reg. Com.
J12/1799/2013
Înființată
31 mai 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
485 mii lei
Profit net 2025
229 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.05.2013

Rezumat

Pe scurt

TANTANIAN SRL (CUI 31721198) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 485.495 lei (-58% față de 2024) și un profit net de 229.384 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31721198
Nr. Reg. Com.
J12/1799/2013
EUID
ROONRC.J12/1799/2013
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
31 mai 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dâmboviţei Nr. 73, Bl. D11, Sc. 1, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400584

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LEONTE••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-58,3% față de 2024

485.495 RON

2024: 1.164.609 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 100 RONAnul 2018: 200 RONAnul 2019: 145.114 RONAnul 2020: 229.854 RONAnul 2021: 292.948 RONAnul 2022: 290.774 RONAnul 2023: 803.304 RONAnul 2024: 1.164.609 RONAnul 2025: 485.495 RON

Profit net 2025

+71,8% față de 2024

229.384 RON

2024: 133.511 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 672 RONAnul 2017: 10 RONAnul 2018: 134 RONAnul 2019: 73.695 RONAnul 2020: 32.875 RONAnul 2021: 206.659 RONAnul 2022: 120.824 RONAnul 2023: 207.078 RONAnul 2024: 133.511 RONAnul 2025: 229.384 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    485 mii lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    803 mii lei
    Profit net
    207 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    207 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    134 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    100 lei
    Profit net
    10 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    672 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,09Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
62%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1799/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TANTANIAN SRL

Este TANTANIAN SRL activă?

Da. TANTANIAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TANTANIAN SRL?

Cifra de afaceri a TANTANIAN SRL în 2025 a fost de 485.495 lei, în scădere cu 58% față de 2024.

Ce profit a avut TANTANIAN SRL în 2025?

În 2025, TANTANIAN SRL a înregistrat un profit net de 229.384 lei.

Ce activitate are TANTANIAN SRL?

Activitatea principală a TANTANIAN SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul TANTANIAN SRL?

TANTANIAN SRL are sediul social la adresa Str. Dâmboviței Nr. 73, Bl. D11, Sc. 1, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400584.

TANTANIAN SRL este plătitoare de TVA?

Da. TANTANIAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TANTANIAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. TANTANIAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TANTANIAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].