ActivăSRL

TANASES COMPANY 1998 S.R.L.

Bld. Republicii Nr. 5, Et. 2, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110062

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
48300940
Reg. Com.
J2024000665043
Înființată
9 iunie 2023
Vechime
3 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2024
249 mii lei
Profit net 2024
210 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2024

Rezumat

Pe scurt

TANASES COMPANY 1998 S.R.L. (CUI 48300940) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2023. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 249.160 lei (+1.522% față de 2023) și un profit net de 210.491 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48300940
Nr. Reg. Com.
J2024000665043
EUID
ROONRC.J2024000665043
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
9 iunie 2023
Înmatricularea actuală
17 aprilie 2024
Vechime
3 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Republicii Nr. 5, Et. 2, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110062

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0747••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • A••• EL••• DEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+1521,8% față de 2023

249.160 RON

2023: 15.363 RON

0100k200k300k20232024Anul 2023: 15.363 RONAnul 2024: 249.160 RON

Profit net 2024

+1660,0% față de 2023

210.491 RON

2023: 11.960 RON

0100k200k300k20232024Anul 2023: 11.960 RONAnul 2024: 210.491 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    249 mii lei
    Profit net
    210 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
84%Față de anul anterior: în creștere
20232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 84,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,79Față de anul anterior: în scădere
20232024

Activele circulante acoperă doar 79% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în creștere
20232024

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Figurează în lista ANAF a debitorilor

  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  5. 2024

    Mutarea sediului în alt județ

    Bacău → Argeș. Nr. Reg. Com. nou: J4/665/2024.

  6. Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2023 - 2024)
  1. 2024

    Mutarea sediului în alt județ

    București → Bacău. Nr. Reg. Com. nou: J4/665/2024.

  2. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/10660/2023, sub denumirea TANASE'S COMPANY 1998 S.R.L..

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TANASES COMPANY 1998 S.R.L.

Este TANASES COMPANY 1998 S.R.L. activă?

Da. TANASES COMPANY 1998 S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TANASES COMPANY 1998 S.R.L.?

Cifra de afaceri a TANASES COMPANY 1998 S.R.L. în 2024 a fost de 249.160 lei, în creștere cu 1.522% față de 2023.

Ce profit a avut TANASES COMPANY 1998 S.R.L. în 2024?

În 2024, TANASES COMPANY 1998 S.R.L. a înregistrat un profit net de 210.491 lei.

Ce activitate are TANASES COMPANY 1998 S.R.L.?

Activitatea principală a TANASES COMPANY 1998 S.R.L. este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul TANASES COMPANY 1998 S.R.L.?

TANASES COMPANY 1998 S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Republicii Nr. 5, Et. 2, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110062.

TANASES COMPANY 1998 S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TANASES COMPANY 1998 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TANASES COMPANY 1998 S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. TANASES COMPANY 1998 S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TANASES COMPANY 1998 S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].