ActivăSRL

ŢAMBA SRL

Str. Horea Nr. 48, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410080

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
29570867
Reg. Com.
J05/57/2012
Înființată
20 ianuarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2024
168 mii lei
Profit net 2024
-8 mii lei
Angajați 2024
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.01.2012

Rezumat

Pe scurt

ȚAMBA SRL (CUI 29570867) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 168.223 lei și o pierdere netă de 7.915 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29570867
Nr. Reg. Com.
J05/57/2012
EUID
ROONRC.J05/57/2012
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
20 ianuarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Horea Nr. 48, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410080

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GA••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

168.223 RON

050k100k150k200k2014201520162017201820192020202120222024Anul 2014: 18.547 RONAnul 2015: 155.206 RONAnul 2016: 175.897 RONAnul 2017: 168.587 RONAnul 2018: 74.464 RONAnul 2019: 54.360 RONAnul 2020: 29.207 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2024: 168.223 RON

Profit net 2024

-7.915 RON

2022: 0 RON

-100k-50k050k100k2014201520162017201820192020202120222024Anul 2014: -54.972 RONAnul 2015: 3 RONAnul 2016: 56.701 RONAnul 2017: 61.705 RONAnul 2018: 11.478 RONAnul 2019: 6.944 RONAnul 2020: 26.078 RONAnul 2021: -221 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2024: -7.915 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -221 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    176 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-4,7%Față de anul anterior: în scădere
201920202024

Firma a pierdut 4,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,63Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222024

Activele circulante acoperă doar 63% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
159%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222024

159% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2012 - 2012)
  1. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/57/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ŢAMBA SRL

Este ȚAMBA SRL activă?

Da. ȚAMBA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ȚAMBA SRL?

Cifra de afaceri a ȚAMBA SRL în 2024 a fost de 168.223 lei.

Ce profit a avut ȚAMBA SRL în 2024?

În 2024, ȚAMBA SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.915 lei.

Ce activitate are ȚAMBA SRL?

Activitatea principală a ȚAMBA SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul ȚAMBA SRL?

ȚAMBA SRL are sediul social la adresa Str. Horea Nr. 48, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410080.

ȚAMBA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ȚAMBA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ȚAMBA SRL are datorii la ANAF?

Nu. ȚAMBA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ŢAMBA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].