Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TALO SRL (CUI 24420540) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea Cireșului, Comuna Botoroaga, județul Teleorman, înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 6.689 lei (-95% față de 2023) și un profit net de 1.375 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 82.270 lei |
| 2016 | 68.351 lei |
| 2017 | 52.176 lei |
| 2018 | 48.349 lei |
| 2019 | 59.711 lei |
| 2020 | 59.277 lei |
| 2021 | 67.267 lei |
| 2022 | 123.039 lei |
| 2023 | 141.731 lei |
| 2024 | 6.689 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.689 | 141.731 | 123.039 | 67.267 | 59.277 | 59.711 | 48.349 | 52.176 | 68.351 | 82.270 |
| Profit net | 1.375 | 14.269 | 13.639 | 13.098 | 8.774 | 12.425 | 2.899 | 12.877 | 7.196 | - |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 116.280 | 121.859 | 101.957 | 87.718 | 75.079 | 69.221 | 54.649 | 49.873 | 38.489 | 45.273 |
| Stocuri | 2.871 | 2.871 | 53.314 | 5.665 | - | - | 3.219 | 3.270 | 1.727 | - |
| Creanțe | 80.957 | 95.801 | 44.830 | 73.000 | 66.500 | 65.000 | 8.652 | - | - | 19.537 |
| Datorii | 0 | 6.954 | 1.321 | 722 | 1.180 | 4.097 | 1.949 | 72 | 1.565 | 15.545 |
| Capitaluri proprii | 116.280 | 114.905 | 100.636 | 86.996 | 73.899 | 65.124 | 52.700 | 49.801 | 36.924 | 29.728 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TALO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TALO SRL în 2024 a fost de 6.689 lei, în scădere cu 95% față de 2023.
În 2024, TALO SRL a înregistrat un profit net de 1.375 lei.
Activitatea principală a TALO SRL este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).
TALO SRL are sediul social la adresa Sat Valea Cireșului, Comuna Botoroaga, Jud. Teleorman.
Nu. TALO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TALO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].