ActivăSRL

TALMIR S.R.L.

Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, Jud. Satu Mare, 447363

CAEN 4782: Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CUI
15177800
Reg. Com.
J30/69/2003
Înființată
3 februarie 2003
Vechime
23 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
91 mii lei
Profit net 2025
11 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.02.2003

Rezumat

Pe scurt

TALMIR S.R.L. (CUI 15177800) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tătărești, comuna Viile Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91.046 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 11.239 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15177800
Nr. Reg. Com.
J30/69/2003
EUID
ROONRC.J30/69/2003
Cod CAEN principal
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Data înființării
3 februarie 2003
Vechime
23 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, Jud. Satu Mare, 447363

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0745••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COR••• MI••• STEL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+17,2% față de 2024

91.046 RON

2024: 77.716 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 157.341 RONAnul 2017: 283.889 RONAnul 2018: 405.376 RONAnul 2019: 328.236 RONAnul 2020: 240.709 RONAnul 2021: 205.938 RONAnul 2022: 180.816 RONAnul 2023: 154.888 RONAnul 2024: 77.716 RONAnul 2025: 91.046 RON

Profit net 2025

+188,9% față de 2024

11.239 RON

2024: 3.890 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.435 RONAnul 2017: -39.709 RONAnul 2018: 58.397 RONAnul 2019: -84.469 RONAnul 2020: -93.381 RONAnul 2021: -25.225 RONAnul 2022: 11.695 RONAnul 2023: 1.176 RONAnul 2024: 3.890 RONAnul 2025: 11.239 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    -84 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    405 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,13Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 13% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
791%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

791% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/69/2003, sub denumirea TALMIR SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TALMIR S.R.L.

Este TALMIR S.R.L. activă?

Da. TALMIR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TALMIR S.R.L.?

Cifra de afaceri a TALMIR S.R.L. în 2025 a fost de 91.046 lei, în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut TALMIR S.R.L. în 2025?

În 2025, TALMIR S.R.L. a înregistrat un profit net de 11.239 lei.

Ce activitate are TALMIR S.R.L.?

Activitatea principală a TALMIR S.R.L. este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

Unde are sediul TALMIR S.R.L.?

TALMIR S.R.L. are sediul social la adresa Sat Tătărești Com. Viile Satu Mare, Jud. Satu Mare, 447363.

TALMIR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TALMIR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TALMIR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TALMIR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TALMIR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].