TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 28.03.2022
TĂUTULUI Nr. 379-379A, nr. CF 79974 Florești, nr. cad. 79974-C1, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Jud. Cluj, 407280 6202, Activități de consultanță în tehnologia informației

Prezentare

Pe scurt

TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45865487) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.990 lei și un profit net de 1.242 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
1.990lei
Profit net 2025
1.242lei
Angajați 2025
-
Marjă netă
62,4%
Capital social
200lei
Vechime
4ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2022-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202254.600 lei
2023-
2024-
20251.990 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri1.990--54.600
Profit net1.2420045.851
Număr mediu de angajați-000
Active imobilizate----
Active circulante47.29346.05146.05146.051
Stocuri----
Creanțe44.06544.02944.02944.029
Datorii0000
Capitaluri proprii47.29346.05146.05146.051
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
62% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: stabil

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 28.03.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
45865487
Nr. Reg. Com.
J12/1577/2022
EUID
ROONRC.J12/1577/2022
Cod CAEN principal
6202, Activități de consultanță în tehnologia informației
Data înființării
28 martie 2022
Vechime
4 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
TĂUTULUI Nr. 379-379A, nr. CF 79974 Florești, nr. cad. 79974-C1, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Jud. Cluj, 407280
Domiciliu fiscal
Str. Tăutului Nr. 379-379A, nr. CF 79974 Flore?ti, nr. cad. 79974-C1, Sat Floreşti Com. Floreşti, Jud. Cluj, 407280

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • LUL••• DAN••• VALEN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2022
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1577/2022. ONRC
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L.

Este TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. activă?

Da. TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 1.990 lei.

Ce profit a avut TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

În 2025, TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 1.242 lei.

Ce activitate are TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Unde are sediul TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L.?

TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa TĂUTULUI Nr. 379-379A, nr. CF 79974 Florești, nr. cad. 79974-C1, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.

TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TAKE IT TECH SOLUTIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].