ActivăSRL

TADEMIS SRL

Str. Tudor Vladimirescu Nr. 208A, Mun. Moineşti, Jud. Bacău, 605400

CAEN 6622: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CUI
32711079
Reg. Com.
J04/82/2014
Înființată
28 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
194 mii lei
Profit net 2025
72 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.01.2014

Rezumat

Pe scurt

TADEMIS SRL (CUI 32711079) este o societate cu răspundere limitată activă din Moinești, județul Bacău, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 193.651 lei (-5,3% față de 2024) și un profit net de 72.188 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32711079
Nr. Reg. Com.
J04/82/2014
EUID
ROONRC.J4/82/2014
Cod CAEN principal
6622 - Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Data înființării
28 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tudor Vladimirescu Nr. 208A, Mun. Moineşti, Jud. Bacău, 605400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TAL••• PETR••• ADEL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,3% față de 2024

193.651 RON

2024: 204.582 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 71.152 RONAnul 2017: 69.956 RONAnul 2018: 99.272 RONAnul 2019: 134.690 RONAnul 2020: 145.167 RONAnul 2021: 150.621 RONAnul 2022: 249.015 RONAnul 2023: 261.077 RONAnul 2024: 204.582 RONAnul 2025: 193.651 RON

Profit net 2025

+3,2% față de 2024

72.188 RON

2024: 69.972 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.415 RONAnul 2017: 27.768 RONAnul 2018: 46.529 RONAnul 2019: 76.145 RONAnul 2020: 101.316 RONAnul 2021: 110.596 RONAnul 2022: 136.309 RONAnul 2023: 95.450 RONAnul 2024: 69.972 RONAnul 2025: 72.188 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    249 mii lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    135 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
9,57Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,57 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
10%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/82/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TADEMIS SRL

Este TADEMIS SRL activă?

Da. TADEMIS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TADEMIS SRL?

Cifra de afaceri a TADEMIS SRL în 2025 a fost de 193.651 lei, în scădere cu 5,3% față de 2024.

Ce profit a avut TADEMIS SRL în 2025?

În 2025, TADEMIS SRL a înregistrat un profit net de 72.188 lei.

Ce activitate are TADEMIS SRL?

Activitatea principală a TADEMIS SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

Unde are sediul TADEMIS SRL?

TADEMIS SRL are sediul social la adresa Str. Tudor Vladimirescu Nr. 208A, Mun. Moinești, Jud. Bacău, 605400.

TADEMIS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TADEMIS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TADEMIS SRL are datorii la ANAF?

Nu. TADEMIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TADEMIS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].