RadiatăSRL

T&S MOBILIER SRL

Str. Tulcea Nr. 12, Et. 7, Ap. 68, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400594

CAEN 3101: Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine

CUI
26182887
Reg. Com.
J12/2098/2009
Înființată
4 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2012
4,1 mil. lei
Profit net 2012
-929 mii lei
Angajați 2012
43

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.12.2020

Rezumat

Pe scurt

T&S MOBILIER SRL (CUI 26182887) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009 și radiată în 2020. Activitatea principală era Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

Ultimul bilanț, din 2012, arată o cifră de afaceri de 4,12 mil. lei (+22% față de 2011) și o pierdere netă de 929.261 lei, cu 43 de angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26182887
Nr. Reg. Com.
J12/2098/2009
EUID
ROONRC.J12/2098/2009
Cod CAEN principal
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Data înființării
4 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tulcea Nr. 12, Et. 7, Ap. 68, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400594

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SĂ••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2012, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2012

+21,7% față de 2011

4.121.252 RON

2011: 3.386.762 RON

02 mil4 mil6 mil201020112012Anul 2010: 487.162 RONAnul 2011: 3.386.762 RONAnul 2012: 4.121.252 RON

Profit net 2012

-1564,7% față de 2011

-929.261 RON

2011: 63.444 RON

-1 mil-750k-500k-250k0250k201020112012Anul 2010: 9.166 RONAnul 2011: 63.444 RONAnul 2012: -929.261 RON

Evoluție pe ani

  • 2012

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    -929 mii lei
    Angajați
    43
  • 2011

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    21
  • 2010

    Cifra de afaceri
    487 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2012

Marjă netăSlab
-23%Față de anul anterior: în scădere
201020112012

Firma a pierdut 22,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,37Față de anul anterior: în scădere
201020112012

Activele circulante acoperă doar 37% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
126%Față de anul anterior: în creștere
201020112012

126% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. 2020

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2019

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. 2014

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. Stare nouă la ONRC: Faliment

  6. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

Vezi toată cronologia (7 evenimente în plus, 2009 - 2014)
  1. 2014

    Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență.

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  7. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2098/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre T&S MOBILIER SRL

Este T&S MOBILIER SRL activă?

Nu. T&S MOBILIER SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a T&S MOBILIER SRL?

Cifra de afaceri a T&S MOBILIER SRL în 2012 a fost de 4.121.252 lei (4,12 mil. lei), în creștere cu 22% față de 2011.

Ce profit a avut T&S MOBILIER SRL în 2012?

În 2012, T&S MOBILIER SRL a înregistrat o pierdere netă de 929.261 lei.

Câți angajați avea T&S MOBILIER SRL?

Conform bilanțului pe 2012, T&S MOBILIER SRL a avut în medie 43 de angajați (față de 21 de angajați în 2011).

Ce activitate avea T&S MOBILIER SRL?

Activitatea principală a T&S MOBILIER SRL era Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

Unde avea sediul T&S MOBILIER SRL?

T&S MOBILIER SRL avea sediul social la adresa Str. Tulcea Nr. 12, Et. 7, Ap. 68, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400594.

T&S MOBILIER SRL are datorii la ANAF?

Nu. T&S MOBILIER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre T&S MOBILIER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].