ActivăSRL

T.H.I. CONCEPT SRL

Str. Nicolae Bălcescu Nr. 62, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500019

CAEN 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CUI
30654554
Reg. Com.
J2012001437082
Înființată
12 septembrie 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
2,4 mil. lei
Profit net 2025
292 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.09.2012

Rezumat

Pe scurt

T.H.I. CONCEPT SRL (CUI 30654554) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2012. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,35 mil. lei (-24% față de 2024) și un profit net de 292.338 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30654554
Nr. Reg. Com.
J2012001437082
EUID
ROONRC.J2012001437082
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
12 septembrie 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nicolae Bălcescu Nr. 62, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500019

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• NICO••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-23,6% față de 2024

2.352.431 RON

2024: 3.077.922 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.242.333 RONAnul 2017: 2.214.986 RONAnul 2018: 1.801.771 RONAnul 2019: 4.309.007 RONAnul 2020: 4.569.358 RONAnul 2021: 2.917.973 RONAnul 2022: 2.889.750 RONAnul 2023: 2.877.922 RONAnul 2024: 3.077.922 RONAnul 2025: 2.352.431 RON

Profit net 2025

+168,5% față de 2024

292.338 RON

2024: 108.887 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 267.493 RONAnul 2017: 380.600 RONAnul 2018: 656.536 RONAnul 2019: 535.826 RONAnul 2020: 560.368 RONAnul 2021: 394.608 RONAnul 2022: 41.518 RONAnul 2023: 166.495 RONAnul 2024: 108.887 RONAnul 2025: 292.338 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    292 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    166 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    14
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    395 mii lei
    Angajați
    12
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4,6 mil. lei
    Profit net
    560 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    536 mii lei
    Angajați
    15
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    657 mii lei
    Angajați
    16
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    381 mii lei
    Angajați
    8
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    267 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,88Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 88% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
86%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1437/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre T.H.I. CONCEPT SRL

Este T.H.I. CONCEPT SRL activă?

Da. T.H.I. CONCEPT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a T.H.I. CONCEPT SRL?

Cifra de afaceri a T.H.I. CONCEPT SRL în 2025 a fost de 2.352.431 lei (2,35 mil. lei), în scădere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut T.H.I. CONCEPT SRL în 2025?

În 2025, T.H.I. CONCEPT SRL a înregistrat un profit net de 292.338 lei.

Ce activitate are T.H.I. CONCEPT SRL?

Activitatea principală a T.H.I. CONCEPT SRL este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul T.H.I. CONCEPT SRL?

T.H.I. CONCEPT SRL are sediul social la adresa Str. Nicolae Bălcescu Nr. 62, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500019.

T.H.I. CONCEPT SRL este plătitoare de TVA?

Da. T.H.I. CONCEPT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

T.H.I. CONCEPT SRL are datorii la ANAF?

Nu. T.H.I. CONCEPT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre T.H.I. CONCEPT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].