T & D COM PROD SRL Radiată SRL

Înființată 29.03.1993
Intr. BARSEI Nr. 5, Bl. G3, Et. 6, Ap. 66, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 46781 1520, Fabricarea încălțămintei

Prezentare

Pe scurt

T & D COM PROD SRL (CUI 3821639) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 1993 și radiată în 2015. Activitatea principală era Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).

Ultimul bilanț, din 2012, arată o cifră de afaceri de 352.205 lei (-47% față de 2011) și o pierdere netă de 219.103 lei, cu 35 de angajați.

Cifra de afaceri 2012
352,2 miilei
−46,8%, față de 2011
Profit net 2012
−219,1 miilei
+19,2%, față de 2011
Angajați 2012
35
−59,8%, față de 2011
Marjă netă
-62,2%
Capital social
200lei
Vechime
33ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2012
Cifra de afaceri
AnValoare
20081.997.458 lei
20091.020.976 lei
2010956.244 lei
2011661.480 lei
2012352.205 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20122011201020092008
Cifra de afaceri352.205661.480956.2441.020.9761.997.458
Profit net-219.103-271.088-328.027-387.353-175.322
Număr mediu de angajați358710666100
Active imobilizate010.89229.42547.95966.804
Active circulante355.022417.486388.559367.002305.569
Stocuri0013.69825860.687
Creanțe351.917416.511365.822366.211227.250
Datorii1.873.9791.728.0131.446.3961.116.058686.126
Capitaluri proprii-1.518.603-1.299.500-1.028.412-700.385-313.031
Ultimul bilanț: 2012. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2012

Marjă netă

Slab
-62% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 62,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,19 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
527% Față de anul anterior: în creștere

527% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 23.03.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
3821639
Nr. Reg. Com.
J40/9001/1993
EUID
ROONRC.J40/9001/1993
Cod CAEN principal
1520, Fabricarea încălțămintei
Data înființării
29 martie 1993
Vechime
33 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2012)
Adresă sediu
Intr. BARSEI Nr. 5, Bl. G3, Et. 6, Ap. 66, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 46781
Domiciliu fiscal
Intr. BARSEI Nr. 5, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 30481

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • F••• REPREZENT•••Reprezentant al persoanei juridice
  • ••• INSOLVE••• S•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2015
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
1998
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
1993
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/9001/1993. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre T & D COM PROD SRL

Este T & D COM PROD SRL activă?

Nu. T & D COM PROD SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a T & D COM PROD SRL?

Cifra de afaceri a T & D COM PROD SRL în 2012 a fost de 352.205 lei, în scădere cu 47% față de 2011.

Ce profit a avut T & D COM PROD SRL în 2012?

În 2012, T & D COM PROD SRL a înregistrat o pierdere netă de 219.103 lei.

Câți angajați avea T & D COM PROD SRL?

Conform bilanțului pe 2012, T & D COM PROD SRL a avut în medie 35 de angajați (față de 87 de angajați în 2011).

Ce activitate avea T & D COM PROD SRL?

Activitatea principală a T & D COM PROD SRL era Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).

Unde avea sediul T & D COM PROD SRL?

T & D COM PROD SRL avea sediul social la adresa Intr. BARSEI Nr. 5, Bl. G3, Et. 6, Ap. 66, București Sectorul 3, Jud. București, 46781.

T & D COM PROD SRL are datorii la ANAF?

Nu. T & D COM PROD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre T & D COM PROD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].