ActivăSRL

SYSTEMSAPE S.R.L.

Ap. camera 1, Sat Corod Com. Corod, Jud. Galaţi, 807080

CAEN 2370: Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CUI
22403365
Reg. Com.
J17/1565/2007
Înființată
13 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
126 mii lei
Profit net 2025
55 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.09.2007

Rezumat

Pe scurt

SYSTEMSAPE S.R.L. (CUI 22403365) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Corod, județul Galați, înființată în 2007. Activitatea principală este Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 126.035 lei (+4,3% față de 2024) și un profit net de 55.083 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22403365
Nr. Reg. Com.
J17/1565/2007
EUID
ROONRC.J17/1565/2007
Cod CAEN principal
2370 - Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Data înființării
13 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Ap. camera 1, Sat Corod Com. Corod, Jud. Galaţi, 807080

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0236••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BOG••• VAS••• TUDO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,3% față de 2024

126.035 RON

2024: 120.883 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.774 RONAnul 2017: 29.830 RONAnul 2018: 52.746 RONAnul 2019: 72.483 RONAnul 2020: 109.660 RONAnul 2021: 84.670 RONAnul 2022: 141.768 RONAnul 2023: 174.048 RONAnul 2024: 120.883 RONAnul 2025: 126.035 RON

Profit net 2025

+343,2% față de 2024

55.083 RON

2024: 12.428 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.423 RONAnul 2017: 1.493 RONAnul 2018: 46.731 RONAnul 2019: 24.635 RONAnul 2020: 28.431 RONAnul 2021: 21.515 RONAnul 2022: 68.507 RONAnul 2023: 48.246 RONAnul 2024: 12.428 RONAnul 2025: 55.083 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
44%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
15,41Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

6,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1565/2007, sub denumirea SYSTEMSAPE SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SYSTEMSAPE S.R.L.

Este SYSTEMSAPE S.R.L. activă?

Da. SYSTEMSAPE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SYSTEMSAPE S.R.L.?

Cifra de afaceri a SYSTEMSAPE S.R.L. în 2025 a fost de 126.035 lei, în creștere cu 4,3% față de 2024.

Ce profit a avut SYSTEMSAPE S.R.L. în 2025?

În 2025, SYSTEMSAPE S.R.L. a înregistrat un profit net de 55.083 lei.

Ce activitate are SYSTEMSAPE S.R.L.?

Activitatea principală a SYSTEMSAPE S.R.L. este Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).

Unde are sediul SYSTEMSAPE S.R.L.?

SYSTEMSAPE S.R.L. are sediul social la adresa Ap. camera 1, Sat Corod Com. Corod, Jud. Galați, 807080.

SYSTEMSAPE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SYSTEMSAPE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SYSTEMSAPE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SYSTEMSAPE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SYSTEMSAPE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].