ActivăSRL

SYSCLOUD SRL

Pţa. Ion Creangă Nr. 4, Bl. C80, Et. 6, Ap. 16, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410009

CAEN 4650: Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CUI
33270426
Reg. Com.
J2014000930058
Înființată
12 iunie 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
145 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.06.2014

Rezumat

Pe scurt

SYSCLOUD SRL (CUI 33270426) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2014. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4650).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 145.481 lei (-25% față de 2024) și un profit net de 12.857 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33270426
Nr. Reg. Com.
J2014000930058
EUID
ROONRC.J2014000930058
Cod CAEN principal
4650 - Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Data înființării
12 iunie 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Ion Creangă Nr. 4, Bl. C80, Et. 6, Ap. 16, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410009

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,6% față de 2024

145.481 RON

2024: 193.046 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 286.954 RONAnul 2017: 300.659 RONAnul 2018: 311.313 RONAnul 2019: 406.898 RONAnul 2020: 190.816 RONAnul 2021: 248.497 RONAnul 2022: 164.145 RONAnul 2023: 149.155 RONAnul 2024: 193.046 RONAnul 2025: 145.481 RON

Profit net 2025

+213,9% față de 2024

12.857 RON

2024: 4.096 RON

-20k020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.057 RONAnul 2017: 51.786 RONAnul 2018: -3.336 RONAnul 2019: 38.944 RONAnul 2020: 618 RONAnul 2021: 61.187 RONAnul 2022: -5.281 RONAnul 2023: -4.821 RONAnul 2024: 4.096 RONAnul 2025: 12.857 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    618 lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    407 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    301 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,04Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/930/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SYSCLOUD SRL

Este SYSCLOUD SRL activă?

Da. SYSCLOUD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SYSCLOUD SRL?

Cifra de afaceri a SYSCLOUD SRL în 2025 a fost de 145.481 lei, în scădere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut SYSCLOUD SRL în 2025?

În 2025, SYSCLOUD SRL a înregistrat un profit net de 12.857 lei.

Ce activitate are SYSCLOUD SRL?

Activitatea principală a SYSCLOUD SRL este Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4650).

Unde are sediul SYSCLOUD SRL?

SYSCLOUD SRL are sediul social la adresa Pța. Ion Creangă Nr. 4, Bl. C80, Et. 6, Ap. 16, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410009.

SYSCLOUD SRL este plătitoare de TVA?

Da. SYSCLOUD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SYSCLOUD SRL are datorii la ANAF?

Nu. SYSCLOUD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SYSCLOUD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].