RadiatăSRL

SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L.

Str. Acad. Aurel Bărglăzan Nr. 8, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
41997434
Reg. Com.
J35/4502/2019
Înființată
6 decembrie 2019
Vechime
6 ani, 10 luni
Profit net 2024
-3 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 10.12.2025

Rezumat

Pe scurt

SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. (CUI 41997434) a fost o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2019 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 2.691 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41997434
Nr. Reg. Com.
J35/4502/2019
EUID
ROONRC.J35/4502/2019
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
6 decembrie 2019
Vechime
6 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Acad. Aurel Bărglăzan Nr. 8, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NIS••• V••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

2023: 239.981 RON

0100k200k300k201920202021202220232024Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 160.487 RONAnul 2021: 277.701 RONAnul 2022: 298.678 RONAnul 2023: 239.981 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-101,5% față de 2023

-2.691 RON

2023: 180.121 RON

-100k0100k200k300k201920202021202220232024Anul 2019: -150 RONAnul 2020: 143.530 RONAnul 2021: 254.827 RONAnul 2022: 268.462 RONAnul 2023: 180.121 RONAnul 2024: -2.691 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    180 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    268 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    255 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -150 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—
2020202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
17,16Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,16 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,8%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

5,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. 2025

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/4502/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L.

Este SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. activă?

Nu. SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. în 2024?

În 2024, SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 2.691 lei.

Ce activitate avea SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L.?

Activitatea principală a SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde avea sediul SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L.?

SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Acad. Aurel Bărglăzan Nr. 8, Mun. Timișoara, Jud. Timiș.

SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SYNTAXSYS PERFORMANCE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].