RadiatăSRL

SYNTAXMAN SRL

Str. Iacob Andrei Nr. 31, Bl. 11, Sc. 1, Et. 3, Ap. 50, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 52573

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
18384087
Reg. Com.
J40/2408/2006
Înființată
15 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2014
5 mii lei
Profit net 2014
4 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 27.08.2019

Rezumat

Pe scurt

SYNTAXMAN SRL (CUI 18384087) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 5), înființată în 2006 și radiată în 2019. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 4.555 lei și un profit net de 4.402 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18384087
Nr. Reg. Com.
J40/2408/2006
EUID
ROONRC.J40/2408/2006
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
15 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Iacob Andrei Nr. 31, Bl. 11, Sc. 1, Et. 3, Ap. 50, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 52573

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • ••• TOME••• AL••• SA•••
  • MANO••• FLOREN•••
  • TOME••• AL••• SA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

4.555 RON

2012: 0 RON

03k5k8k10k200820092010201120122014Anul 2008: 840 RONAnul 2009: 3.521 RONAnul 2010: 2.056 RONAnul 2011: 9.468 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2014: 4.555 RON

Profit net 2014

4.402 RON

2012: 0 RON

-5k05k10k200820092010201120122014Anul 2008: -4.613 RONAnul 2009: -2.915 RONAnul 2010: -4.798 RONAnul 2011: 9.468 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2014: 4.402 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    840 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăBun
97%Față de anul anterior: în scădere
2009201020112014

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 96,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,13Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,13 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122014

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2007.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  5. 2018

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2006 - 2012)
  1. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/2408/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SYNTAXMAN SRL

Este SYNTAXMAN SRL activă?

Nu. SYNTAXMAN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a SYNTAXMAN SRL?

Cifra de afaceri a SYNTAXMAN SRL în 2014 a fost de 4.555 lei.

Ce profit a avut SYNTAXMAN SRL în 2014?

În 2014, SYNTAXMAN SRL a înregistrat un profit net de 4.402 lei.

Ce activitate avea SYNTAXMAN SRL?

Activitatea principală a SYNTAXMAN SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul SYNTAXMAN SRL?

SYNTAXMAN SRL avea sediul social la adresa Str. Iacob Andrei Nr. 31, Bl. 11, Sc. 1, Et. 3, Ap. 50, Sector 5 Mun. București, Jud. București, 52573.

SYNTAXMAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. SYNTAXMAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SYNTAXMAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].