ActivăSRL

SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.

Aleea Minerva Nr. 2, Bl. 46, Sc. D, Ap. 1, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500439

CAEN 4645: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CUI
40447424
Reg. Com.
J2019000188081
Înființată
17 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
220 mii lei
Profit net 2025
117 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.01.2019

Rezumat

Pe scurt

SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. (CUI 40447424) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 219.548 lei (+15% față de 2024) și un profit net de 117.489 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40447424
Nr. Reg. Com.
J2019000188081
EUID
ROONRC.J8/188/2019
Cod CAEN principal
4645 - Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Data înființării
17 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Minerva Nr. 2, Bl. 46, Sc. D, Ap. 1, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500439

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SUMĂN••• SIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+14,9% față de 2024

219.548 RON

2024: 191.007 RON

0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 52.053 RONAnul 2022: 90.580 RONAnul 2023: 166.996 RONAnul 2024: 191.007 RONAnul 2025: 219.548 RON

Profit net 2025

-2,0% față de 2024

117.489 RON

2024: 119.922 RON

-50k050k100k150k2019202020212022202320242025Anul 2019: -278 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 47.544 RONAnul 2022: 86.813 RONAnul 2023: 92.404 RONAnul 2024: 119.922 RONAnul 2025: 117.489 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    120 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -278 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
54%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 53,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,75Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,75 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Schimbarea denumirii

    DOUBLE S CLEAN S.R.L. → SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.

  5. 2021

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2019 - 2019)
  1. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/188/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.

Este SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. activă?

Da. SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.?

Cifra de afaceri a SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. în 2025 a fost de 219.548 lei, în creștere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. în 2025?

În 2025, SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. a înregistrat un profit net de 117.489 lei.

Ce activitate are SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.?

Activitatea principală a SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).

Unde are sediul SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.?

SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Minerva Nr. 2, Bl. 46, Sc. D, Ap. 1, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500439.

SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SUSTAINABLE BEAUTY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].