ActivăSRL

SUPREMCLEAN SRL

Str. Tăietura Turcului Nr. 47, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400285

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
27147756
Reg. Com.
J12/1066/2010
Înființată
8 iulie 2010
Vechime
16 ani, 3 luni
Profit net 2025
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.07.2010

Rezumat

Pe scurt

SUPREMCLEAN SRL (CUI 27147756) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.061 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27147756
Nr. Reg. Com.
J12/1066/2010
EUID
ROONRC.J12/1066/2010
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
8 iulie 2010
Vechime
16 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tăietura Turcului Nr. 47, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400285

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DUMBR••• ••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 900 RONAnul 2017: 700 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 296.524 RONAnul 2022: 410.165 RONAnul 2023: 750 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+100,0% față de 2024

0 RON

2024: -1.061 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 516 RONAnul 2017: 424 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: -19.897 RONAnul 2022: 146.643 RONAnul 2023: 7 RONAnul 2024: -1.061 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    750 lei
    Profit net
    7 lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    410 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    12
  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    700 lei
    Profit net
    424 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    900 lei
    Profit net
    516 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,74Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2010 - 2010)
  1. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1066/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SUPREMCLEAN SRL

Este SUPREMCLEAN SRL activă?

Da. SUPREMCLEAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut SUPREMCLEAN SRL în 2024?

În 2024, SUPREMCLEAN SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.061 lei.

Ce activitate are SUPREMCLEAN SRL?

Activitatea principală a SUPREMCLEAN SRL este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul SUPREMCLEAN SRL?

SUPREMCLEAN SRL are sediul social la adresa Str. Tăietura Turcului Nr. 47, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400285.

SUPREMCLEAN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SUPREMCLEAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SUPREMCLEAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. SUPREMCLEAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SUPREMCLEAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].